Çekip gidene hersey mizah mıdır??, Kalıp bekleyene herşey şiir midir?

Evet değerli görüşlerinizi bekliyorum, lütfen bakıp geçmeyin yorum atın...

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Mizah yapan benim siir yazan benim.

Ama herseyden sonra mal gibi kalan da benim.

0|1
    0|0
    • Dokunaklı ve bir o kadar üzücü bir daha yaşamazsın böyle sıkıntıları inşaallah.

• Yok kardesim bu kafa bende olduktan sonra daha cok aldanirim.

• Gün gelir devran döner, herşeyin bir sonu var senin de aldanmanının bir sonu üzme kendini, birilerine güven ve kanmak çok zor hele bağlanıp sevdikten sonra ayrılmak daha da kötü bir durum.

Kızlar Ne Diyor 4

• çekip gidenin elbet kendine göre haklı niyetleri vardır kalana şiir değilde sabır düşer. Çekip giden ise... evet sene 2014 ve bu karmaşanın cevabı hala bilinmiyor çünkü biz çekip gitmeyi bilmeyenlerdeniz... Sabırla beklemekteyiz...

0|1
    0|0
    • Evet haklısın beklemek gerekiyor sabır beklemektir aslında.

• Çoğunlukla evet öyledir ne yazık ki..

0|1
    0|0
  • bazen aksi olur

çekip giden büyük bir drama nın içinde silinir

kalansa kaldığı yerden devam eder hayata

0|0
    0|0
  • peki hayat bir roman mıdır?

0|1
    0|0
    • roman da olabilir şiir de olabilir hikaye de olabilir.

Erkekler Ne Diyor 2

• Düşüncelerini değiştirmeyenler, yalnızca aptallar ve ölülerdir. Olmamışsa tekrardan olacakmış gibi umut beslemek kör gözlük, acı bekleyiş; daha da yaşlandırır bedeni.

Durumun getirdiği zorlukları kabul etmek lazım. Değişmek istemeyenler durgunluklarından yosun bağlar ilk. Bekleyiş bir umut değil, çaresizlik sayılabilir ancak,

Hayata devam edememenin yoksunluğu

Son, bir kere bittiyse ikinci defa da aynı güzellikte başlamaz yenilik. Bunu da görebilmek ve ona göre beklemek icap etmeli.

Başlığa ithafen,

yüksek düzeyde bir mizah yeteneğine kavuşmanın başlıca koşulu da, kendi kendini bundan böyle ciddiye almamaktır...

Bu da, körelti gerektirir. Kendi içini kazıp durmaktan ileridir. Dediğim o ki,

Başlangıçtan itibaren kimse eskisi gibi kalamaz. Biri çok hasar alır, öteki daha az.

Daha az olan mutlu görünür, sadece ötekine kıyasla..

0|1
    1|0
  • bence çekip gidene herşey şiirdir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...