İngilizcemi geliştirmek istiyorum ?

Merhaba ingilizcemi geliştirmek istiyorum ve altyazılı filmler izliyorum ama yetişemiyorum filmimi izleyeyim yoksa ne diyor onu mu anlayayım yavaş konuşulan filmler var mı ? ya da başka önerebileceğiniz bir şey ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• daha önceden izlediğin filmleri seçip onları inilizce alt yazılı izle bu sayede filmi zaten bildiğinden o kadar çok dikkat vermene gerek kalmaz alt yazıya odaklanabilirsin. denedim işe yarıyor :)

1|0
    0|0
    • aynı filmi 2 kez izlemek biraz zoruma gidiyor ama denerim :D

• e iyide hem çok beğendiğin film olsun hemde peş peşe 2 gün arayla izleme biraz zaman geçince izle bunlarıda benmi söyliyim ayarla işte :)

• tamam sağol..

Erkekler Ne Diyor 6

• birde facebookda başka bir hesap oluşturup yabancı vatandaşlarla konuşmayı dene. sonuçta sokak ağzı hep farklı olur

1|0
    0|0
  • İngilizceni geliştirmek için pratik yapman şart bir site vardı böyle sesli konuşup pratik yapmanı sağlıyodu yabancılarla bulunca cevap olarak atıyım sana

1|0
    0|0
  • İngilizce seviyen çok kötüyse filmlerle geliştirmek uzun zaman alıcaktır.zaten çoğu filmde bildiğin kelimeleri anlamama ihtimalin yüksek.çünkü çok yutuyolar.ingilizce özel ders al sonrası pratik.

1|0
    0|0
  • hiç bir filmde sen ingilizce öğren diye necati şaşmaz'In türkçe konuştuğu gibi ağır aksak düşüne düşüne konuşmazlar , herifler yardırıyo valla -.-

1|0
    0|0
    • Haklısın peki başka ingilizcemi geliştirmem için önerebileceğin bir şey var mı ?

• kulağın aşina olması önemli sonuçta sen yine dizi film yardırmaya devam et telaffuzunu geliştirir

• You can talk with foreign people of chatroulette

bu yazdığım kelimeyi anlayarak ve uygulayarak işe başlayabilrisin film v.s. hikaye sabah 5 gibi amerikalıların saatini denk getir aç mikrofonu konuş :D

0|0
    0|0
  • Önerdim gitti. Dil kurslari var hizlandirilmiş. Git kurtul

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...