Kessek mi kesmesek mi?

Erkek arkadasim yabanci ve dolayisiyla sunnet olmamis. Benim icin onemli degil ama bazi arkadaslarimdan ve cevremdeki insanlardan duyuyorum sunnet olmadan onunla evlenme sakin diye. O da kesinlikle istemiyor sunnet olmayi. Evet fikirlerinizi bekliyorum.

0|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

• Çevrende söylenenleri kafana takacak olursan hiç rahat edemezsin..Söyleyin konuşanlara, milletin orası burasıyla uğraşacaklarına '' nasıl insan olurum ? '' diye kafa yorsunlar..

Çevrenizi bırakın, siz ne istiyorsanız onu yapın..Kendisi istemiyorsa zorlama..Zaten temiz tutulduğu müddetçe sünneti çok da büyük bir gereklilik olarak görmüyorum..Evliliğin de olmazsa olmazlarından değil..

Eğer sünnetsizlik hastalığa neden olsaydı bugün Bat'nın kadını ve erkeği hastalıktan kırılıyor olurdu..İnanmayın böyle seçme saçmalara..

Benim eşim de yabancı ve hristiyan kendisi de istemedi sünnet olmayı ve ben de hiç sorun etmedim..

Böyle detaylar için kimsenin dedikodu kazanını kaynatmasına da izin vermeyin ki mutluluğunuz gölgelenmesin..

0|1
    0|0
    • cok haklisin tesekkur ederim.

• Ben teşekkür ederim cevap için ve mutluluklar dilerim..5 * da benden sana

• link

yourma bir şarkıyla destek vereyim dedim. ne bir eksik ne bir fazla, nasıl olsa döner dünya.

Erkekler Ne Diyor 17

• :) Bir kere senin onunla evlenmen haram. Müslüman olmasi gerekiyor. Müslüman olmadıktan sonra sünnet olsa ne olur olmasa ne olur ? O yüzden sen gayrimüslüm biriyle evleneceksen ve kararlıysan bırak çocuk kestirmesin korkuyordur zaten :)

0|1
    0|1
  • Müslüman değilse sünnet olmak zorunda değil, sizin için problem yoksa böyle devam edin derim...

1|0
    0|0
  • Dinimizde bu dogru degildir sunnet olmamis bir adamla evlemek gunahtir. Ve ayrica bilimsek olarakta kanitlanmistir sünnet olmak cogu cinsel hastaligin önüne geçiyor. Hristiyan olan*sünnet olan insanlarda var. Ve simdiki teknolojiyle korkmasina gerek yok 15 dk bile surmuyor sünnet olmak korkmasina gerek yok.

0|0
    1|0
    • Hangi kitap ta yaziyor sunnet olmamis biriyle evlenmek gunah diye merak ediyorum..

• büyük geliyorsa kes bence ayarla yani al mezurayı cok kesme sonra pişman olursun az az kes denk gelene kadar :))9 sesli güldüm allahta seni güldürsün :D

0|0
    0|0
  • temiz temiz takılın ne o öle

0|0
    1|0
  • ha biraz eksik ha biraz fazla farketmez.

0|0
    0|0
  • temizlik hijyen açısından kestirin bence,

0|0
    0|0
  • şimdi senmi kesicen konuya ordan başlayalım derim ben :)

0|0
    0|0
    • bana kalsa kesmicem bile ama mahalle baskisi artiyor. herkes cocugun seyine takmis durumda.

• ah şu mahalle baskısı :)

• boyle konu icin boyle baslik atmissin ya

0|0
    0|0
    • ya ne olacagidi ha? :)

• sunnet olmalimi?Kessek mi kesmesek mi sanki onemsiz biseyi kesmek gibime geldi.sunnet olursa adam omur boyy tasiycak

• ilgi ceksin, merak uyandirsin diye attim o basligi.

• kesmesi lazm :) dinen böle

0|0
    1|0
  • Bende sunnetsizim kestirmwyin yaziktir

0|0
    0|0
  • anket yapın mahallede sorun keselım mı kesmeyelım m ıdıye

0|0
    0|0
  • Müslüman değilsen bir sıkıntı olmaz tabi ki.

0|0
    0|0
  • Biraz da kesik dene

0|0
    0|0
  • hijyen şart

0|0
    0|0
  • eterle bayıltıp gizlice kesin -.-

0|0
    0|0
  • çok kafana değmiyorsa sorun etme adam zaten hristiyan zorlama gibi bir yetkin yok eğer olsun diyorsan eski hristiyan kaynaklarından bahset sizde önceleri sünnet oluıyordunuz diye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• istemiyorsa zorla kestirtme adamı :) senin için önemli değilse boşver, bu yaştan sonra sakatlık çıkar sonra sen üzülürsün yine.

1|0
    0|0
  • kestirmeyin kestirdik deyin..ghj

1|0
    0|0
  • Kesin gitsin.

0|0
    0|0
  • Insanların düşüncelerine göre hareket et bi' beyinden daha fazlasını beklemiyorum.

0|1
    0|0
  • Kestirin bari.

0|0
    0|0
  • Millete ne size kalmış birşey

0|0
    0|0
Yükleniyor...