Erkeklere alinan hediyelerde kutunun icine cikolata koyulur mu?

Ben cok severim ama o kadunlar icin yapilir dedi arkadasim.Yillar evvel eski sevgilime yapmistim yani hediyenin yaninda cikolata kutusu gondermistim. Mal ne gerek vardi burada cikolata çok dedi. Okuldan sonra amcasinin marketinde çalışıyordu. Moralim bozulmustu.neyse o salak da mazide kaldi :)

Simdi de hediyenin yanında kalpli bir kutu cikolata koyayim diyorum kararsizim.hediye olarak da polo marka fermuarli bir hirka dusunuyorum.sizce?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• bana da vermişti o kutudan çikolata ve notlar vardı içinde.ayrılınca çöpe attım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• dene ve gör. hem testi bir kez daha yapmış olursun. bir gün testi gecen olur.

0|0
    0|0
  • Sansini dene yine bakalim simdiki ne diycek cevabini merak ediyorum :)

0|0
    0|0
  • Çikolata koy yahu çikolatayı beğenmeyen mi olur onlar beğenmiyorsa bana gönder sen çikolatayı :D:D:D:D

0|0
    0|0
  • 5 6 tane koy çikolata hepsinden bir ısırık al hiç biri senin kadar tatlı değil diye bir not bırak. :)

1|0
    0|0
  • çocuk odunda harbi böyle gereksiz şeylerede gerek yok çikolata neymiş yahu

0|0
    0|0
  • valla çikolata yerine bir parlıament koysan daha çok sevinirdim erkek işi olsun :D

0|0
    0|0
  • Hirka güzel ona lafim yok ama cikolata olmaz

0|0
    0|0
    • Hediyenin yaninda demek istedim sadece cikolata degil. Neden olmaz?

• bence harika

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• evet erkeklere çikolata garip olur, böyle kalpli kutu, çikolata kadınlara gönderilir. sen sadece hediyeyi gönder. o sana çikolata, çiçek göndersin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...