Taktik maktik hikaye.

Ya dostlar, uzun uzun düşündüm de, bu kız tavlarken taktik maktik hikaye. Hatta asıl taktik düşündüğünde çuvallıyorsun. Bunu yaşayarak öğrendim. Hangi kıza taktik kurarak yaklaştıysam, çeşitli planlar kurarak yaklaştıysam geri tepti. Ama hangi kızla oldukça doğal, hiç plan yapmadan direkt konuştuysam olumlu tepkiler aldım. Şunu anladım, zekaya değil, özgüvene hayran bu kızlar. Yani önemli olan zekice bir plan yapmak vs. değil, direkt özgüvenli bir şekilde karşısına çıkmak. Hatta saçmalasan bile işe yarıyor bu. Çok enteresan.

Erkekler cevaplasın, çünkü kızlar objektif olamıyor bu konuda. Siz de öyle düşünmüyor musunuz beyler?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• gayet objektif soyluyorum, dogru bir tespit. iki kisiden bahsedeyim. birisi taktiklerle geldi karsima. kirmamaya calisarak arkadasca konusmaya devam ettim ama artik abartti. kafami karistirmak icin elinden geleni yapti. en son askim diye hitap etmeye basladi ustelik benim erkek arkadasim varken. ben artik yav he he he modunda konusuyordum ki cok biktirdi kendinden. mecburen kirdim ve su anda konusmuyorum. gerek de duymuyorum.

digeri ise gordugum anda hoslandigim cocuk. 7 aylik bir iliskimiz var ve cok sempatik yaklasti bana. planlarla degil, oldugu gibi. hatta fazla ozguvenli de degil. aklindan ne gecerse soyledi, tum samimiyetiyle sarildi, ayrildi, baristik ama hicbiri taktikle ilgili degildi. cok seviyorum onu. seviyorum uleyn :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Zekanı plan yapmaya değilde kendini geliştirmeye harcasan daha mantıklı olurmuş...bunu yermek için söylemiyorum ama hayat bu hiç bir zaman planladığın gibi gitmez ne yaparsan yap olayların akışını engelleyemezsin bence..sana nacizane tavsiyem kızlar böyle erkekleri severmiş aforizmasıyla hareket etme her insan farklıdır her insan farklı şeylerden hoşlanır planlar belki bir yere kadar seni götürür ama sonsuza kadar rol yapamazsın dimi,doğal ol ölçülü davran sana göre biride elbet karşına çıkar bir gün :)

0|0
    0|0
    • Dostum, zeka özgüvenle biraz ters orantılıdır maalesef :) Fazla düşünmeyen insanın endişeleri daha azdır. Bu da özgüven sağlar.

Ben zaten kendimi yeterince geliştirmiş halde olduğuma inanıyorum. Zaten geliştirmek falan başka mevzu, bu konuşmaya bunu nasıl sıkıştırdın yahu :D Neyse konu dağıldı.

• Aynen :) Kisacasi senin sorunun genelleme yapnak sanirim zekiler oyledir kizlar bunu begenir vs vs.

Erkekler Ne Diyor 6

• 1. taktik maktik hikaye kesinlikle yanlış bir yargı taktiğin hikaye olmasının sebebi ya tattiklerinizde bir sorun vardır ya da kıza bunun bir taktik olduğunu belli etmişsinizi veya kendisini anlamıştır.

2. saçmalamak bile işe yarıyor evet genellikle işe yarar ama bunun nedeni kızda benden hoşlandığı için saçmalıyor, heycanlandığı için hoşlanıyor,kızlara çıkma teklifi etmekte pek başarısız bu demekki çok az kısa teklif etmiş herkese olta atan tiplerden kesinlikle olamaz v.s.

yani hoşlandığınızı sadece saçmalamak yerine daha başka yöntemlerlede belli edebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Ya kardeş bu kızlar anormal garip bir şey ya.Sağları solları belli olmuyor.Kızın biri çok dikkatimi çekiyordu.Sonra baktım bu bildiğin peşimden koşuyor.Sonra bende duygumu belli edince orası burası kalktı herhalde, bir şımarmalar bir garip hareketler.Bakıp gülümsüyordu hatta.Sonra konuşabilirmiyiz diye mesaj attım.Bir daha bana mesaj atma felan saydırdı :)))

Sen en iyi hayata bırak o işi, boşver.Tesadüfen biri gelir çıkar karşına, yine tesadüfen tanışır konuşursunuz, bakmışsın evlenmişsin.Filmlerdeki gibi 5 numaralı bakışlara, koldaki kasa, yakışıklılığa anca yollular tavlanır ki, onlardan heryerde var.Adam gibi bir kız bu yakışıklı bunla çıkıyım demez yani.Önce tanışmak felan filan ister.Ha o saydıklarım dikkatlerini çekebilir ayrı.

_ Önce sert bir bakış at, sonra ağır adımlarla yanına git, vb vb vb. Saçmalık bunlar.Aşk taktiklerle olsa ve doğsaydı bunu bilenler kullanırdı demi :))

0|0
    0|0
  • Doğru yolu bulmuşsun arkadaş, kendin ol

0|1
    0|0
  • İkisi de işe yaryıyor. Taktik işini sen becerememissin sadece.

0|0
    0|0
  • hayır yanlış karşılıklı duygular rol alırsa olur özgüven o zaman işe yarar yegen

0|0
    0|0
    • Dostum, hiç bir insan tanımadığı biriyle karşılıklı duygular içine girmez. O ya gece klubünde alkolü fazla kaçırınca, ya da saçma sapan halk hikayelerinde olur.

• Git başka yerde kendi kendine konuş O.O

• milletin yaptığı yorumlarda aynı.Sakin ol

• kardeşim bende bu dertten sıkıntı yaşıyorum özgüveni kazanmak çok öenmli ama kız konusunda onu nasıl kazandın

0|1
    0|0
    • Konuşa konuşa. Kızlarla iletişim kurdum. Rezil olmayı göze alarak :D Zamanı geldi kızardım, zamanı geldi utandım ama bunun üstüne gittim. "Konuşayım ne olacak, sonuçta beni yadırgamazlar çekindiğim için" dedim. Öyle öyle özgüven kazandım. Ve bir de şu var, kızlarla iletişim kurmak sanıldığı gibi çok üzerinde düşünülecek bir şey değilmiş. Git konuş, muhabbet et herhangi bir şeyden. Hatta saçmala. İnan saçmalamak bile işe yarıyor.

• aslında doğru diyorsun sonuçta senin benim gibiler ancak an geliyor ki onların senden cok üstün bir yaratık olduğunu düşünüyorsun haliyle bir istemsizlik oluyor ama dediklerine katılıyorum biran önce atmaklazım şu iğrenç güvensizlik duygusunu

Yükleniyor...