Arkadaslar duvarima yaptigim cizim icin yardim edermisiniz?

link bunu yaptim odama kafesin icinde ve agacin ustunde kus var. SIZCE HANGI RENK OLMALI KUSLAR? Karar veremedim ;(

Güncellemeler:
link bakin boyle yaptim. Kafedteki soyah digeri mavi ve simdi sariyi boyuyorum. Nasil sizce?

0|0
15|33

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 33

Kızlar Ne Diyor 14

• Nedense içimden siyah demek geçti.

0|0
    0|0
  • mavi olmalı bence.

0|0
    0|0
  • Pembe ve lila olabilir ama kanatlarında renk geçisi yapabilirsin mesela kanat uçları pembe olanda lila olabilir

0|0
    0|0
  • fuşya :D halı rengin öyle onu fark ettim :D uyumlu olur..

0|0
    0|0
  • Biri siyah biride kırmızı olablr

0|0
    0|0
  • turkuaz olsun ferahlık katar:)

0|0
    0|0
  • fuşya rengi ve mavi süper olur bence halıınada uyum sağlar.

0|0
    0|0
  • Halın pembe sanırım biri pembe olabilir. Diğeride odanda en çok hangi renk varsa o olabilr :)

0|0
    0|0
  • arı kuşu renklerinde olsun

0|0
    0|0
  • dala kondurduğun şey ne öyle pikaçu gibi

0|0
    1|0
    • Kotu cizmisim dogru

• Boya ile onu ben duzeltirim bir sekilde artik

• açıya göre anlamlanır, dert etme o kadar uğraşmışsın. bence iyi iş çıkarmışsın ;)

• Gel bacım benim duvarlara da çiz birşeyler özgürsün yani ne çizersen... :)

0|0
    0|0
  • SiyAh beyaz ama kafesteki siyah olsun. Ağaçtaki beyaz, özgür ya diğeride tutsak mantıklı olur,

0|0
    0|0
  • Her renk olabilir aslında, yakışır. Eline sağlık :)

0|0
    0|0
  • ya ikisinide mavi tonlarinda yap bence, ya da birtanesi mavi olsun öbürü daha sicak renklerde sari turuncu mesela :)

0|0
    0|0
    • cok güzel bence tam benim dedigim renkler mavi ve sari :) siyah kus da güzel olmus...onun altinda yatan düsünceyi zaten anladim en iyi cevabi secmenden :) cok hos, ellerine saglik :))

• Aklimda o vardi. Siyah ozgursuzluhu mavi ozgurlugumu yansitio :) tsk ederim bu arada

Yükleniyor...