Türkiye Türkleri Avrupalımı,Orta doğulumu ?

Ben İstanbul'da yaşıyorum . Kıta olarak avrupa kıtasındayım. Ben ve buradaki insanlar avrupalı görünüyoruz fiziksel olarak . Ancak Türkiye'nin iç anadolunun bazı kesimindeki Türkler ve doğu bölgesindeki az sayıda Türkler ortadoğulu görünüyor .

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Karma bir ırkız sanırım köken ortadoğu asya karışımı

sonradan Avrupa da eklenmiş görünüyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• O degil de Bize hollanda da Turk diyorlar Turkiye de almanci :d bizimde kafamiz cok karisik :dd

0|1
    0|0
    • Türk olduğun için Türk derler tabiki ;) Türkiyede ise hangi bölgede söylediler size almanci kelimesini ? bildiğiniz gibi Türkiyenin batı ve iç anadolu , doğusu arasında hem gelişmişlik hemde kültür farkı var

• Bir kısmı Avrupali bir kısmı ortadogulu. Her türden var

0|1
    0|0
  • İstanbul-Avrupa yakasında yaşayan herkes avrupalı mı görünüyo?:)))))))

0|0
    0|0
    • İÇ ANADOLUDAN VEYA DOĞUDAN SONRADAN GELENLER HARİÇ AVRUPALI GÖRÜNÜYORUZ ;)

• kuman türkleri günümüzde karadeniz, ukrayna, macaristan ve kuzey rusyada yaşıyorlar

• türklerin kökenlerini bilmediğin açık. türklerin tarihi-jean paul roux..bunu oku bitir gel öyle konuşalım:)

• vay canına..

0|0
    0|0
    • istanbul,karadeniz,batı Türkleri ile doğudaki Türkler arasında fiziksel olarak belirgin bir şekilde fark vardır. bunun sebebi farklı iklim ve doğunun arap ve kürt ülkelerine komşu olmasından dolayı koyu kürt arap ırklarıyla doğu Türklerinin etkileşime girmiş olmasıdır.

• Ben ic anadoluluyum cog muz beyaz tenlidir uzun boyluyuz benim gozlerim yesil renkte normal turk kizlarina gore uzun boykuyum ailemde cogu kisi renkli gozludur turkiyede arap,mogol,suryanilerle karisanlar koyu tenli oluyor normalde beyaziz

0|0
    0|0
    • haklısın , zaten esmer tenli türk yoktur türkler beyaz ırktır . ancak arap - kürt gibi aşağı koyu ıkrlarla karışanlar koyu tenlilier . bu insanlar genellikle doğuda . doğuya git bakalım beyaz insan görebilecekmisin ;)

• İnanir misin ic anadoluda oyle bide boylarida giderek daha uzadi ama mogol arap genleri buraya... eger onlar olmasa sarisinlik daha fazla olurdu

• sana katılıyorum .

• He, çok avrupalısın sen. Hey Allahım.

1|0
    0|1
    • fiziksel olarak belli olur insanın avrupalı, asyalı , ortadoğulu veya afrikalı olduğu ... mavi göz beyaz ten ve düzgün bir kemik yapısı avrupa genetiğidir. kaç tane sarışın veya mavi gözlü bembeyaz tenli ortadoğulu bir arap gördün ? veya asyalı gördün ? ne kadar sinirlensenizde avrupa hem genetik ( germen , slav , iskandinav ırkları ) olarak hemde bilim olarak dünyadaki en mükemmel yerdir.

• komik değil yazdığım gerçek , bir rus ( ruslar slav ırkıdır ) kızıyla, kürt veya arap kızı arasındaki fark ortadadır. çoğu arap veya kürt kadınları erkek gibi yüzleri ve kadınsı değiller gerek giyim gerek fiziksel açıdan. alman , rus , ukraynalı, isveç,finlandiyalı kızların güzelliğini tüm dünya bilir.

• derdim değil.

Erkekler Ne Diyor 4

• Orta Asyadan önce geldigimiz bölgeler misir ve Azerbaycan yöreleri orada Selcuklu Devletini kurmusuz yani Fars Türk ve Arap karisimi sonra Anadoluya gelmisiz Rum kökenli insanlarla etkilesim icine girmisiz.

Yani bu baglamda ilerleyen yillardada Avrupalilar ile etkilesime girdigimize göre karisik bir durum olustu):

0|1
    0|0
  • Aman Tanrım ! Avrupalıya bak. link Çok seksisin.

1|0
    0|1
  • Batı ve kuzeydekiler avrupai bir yapıya sahipler fakat dediğin gibi iç anadolu ve doğu anadoluda biraz daha orta doğu kuzey afrika havası var.

0|1
    0|0
    • evet haklısın dikkat et karadeniz, istanbul, İzmir gibi batı ve kuzey karadeniz kesimlerinde sarışın Türklere raslarsın veya renkli gözlü olur bir kısmı ancak doğu ve güney kesim orta doğulu bir arap gibi görünüyor koyu esmer teni kısa boyu ile dikkat et burunlarıda biçimsiz yani düzgün olmuyor genelde.

• Kuzey afrika dedim yani cezayir tunus libya gibi yerler.Git internetten araştır bak bakalım cezayirliler yan komşuna benziyormu benzemiyormu.

• suzimetro, Polovets arkadaşın kuzey afrika dediği kesim arap ülkeleri ve gerçekten Türkiyenin doğusundaki insanlar ve iç anadoludaki % 60 lık kesim arap gibi görünüyor , koyu teni , fazla kıl yapısı , bozuk burun yapıları ve boylarıda genelde 180 üstü değildir .

• şuralıyım buralıyım kalmadı birader.dünya üzerinde saf ırk yok artık.ha illa ki bölge yapcaksan esmersen ekvator çevresi açık tenliysen kutuplara yakın

0|0
    0|0
    • dediğin gibi insanın fiziksel özellikleri iklimi göre belirgin oluyor.

Yükleniyor...