'arkadaşım hoşgeldin' severler

sosyal hayattaki enişte-kayınço muhabbeti tolga çevik'in sahne performansını çok çok artırmış ve bence çok da iyi olmuş.sizin görüşleriniz neler?

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• katılan konuklardan burcu ve saba tümerin göğüs uçları net bır sekılde belırgındı . sankı özellikle bu derece dıkkat ceksın dıye gıyınmısler . o bolumlerden kımsenın fazla bır sey hatırlamaması normal olur saba ıle burcunun göğüs uclarına bakmaktan kendılerını alıkoyamadıkları ıcın :|

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Çok samimi tatlı, doğal biri ona bayılıyorum <3

Arkadaşım diye bağıran herif arada çok abartıyor bence.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım hoşgeldin iyi ki geldin. Komedi dukkanindan sonra hic böyle gülüyorduk. Tolga çevik candir ya :)

0|0
    0|0
  • evet çok beğeniyorum az önce izledim çok güldüm.Tek bişey var her gelen konuk sanatcı vs uyum saglayamıyor mesela gecen hafta burcumuydu neydi o vardı iyi değildi bu hafta hayko çok iyiydi

0|0
    0|0
  • bayılıyorum ben o adama ya adam harika gülmekten yanaklarımı agrıtıyo deli:D

0|0
    0|0
  • Sana katılıyorm bende çok severek izlerim

0|0
    0|0
  • Her zaman hoşuma gitmese de haykolu bölümü izlemek istiyordum iyi hatırlattın.

0|1
    0|0
    • konuklar,sıradanlaşmasını önlüyor görünüyor.böyle devam etmesi temennimiz :)

• haykolu bölüm emlakçı bölümü . zaten en guzel ıkı bölüm emlakçı ve mahkeme tavsıye edıyorum sıddetle

• cok severim tolge çevik'i begendim yani

0|0
    0|0
  • Keyifle izliyorum arkadaşım** Çok şeker, bir bakışı bile güldürmeye yetiyor :)

0|0
    0|0
  • Aşırı doğal, sempatik, samimi ve en iyi komedyen bence.

0|0
    0|0
  • Cok dogal,samimi severek izliyorum :)

0|0
    0|0
  • o ezgi olmasaydı bide o burcu çok daha iyi olurdu birde o kameraman volkaaann gtmeseydii eskisi daha güzeldi bence zaten izlemiyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• iyi bir komedyen kendisi onu izlerken gülebiliyorum.

Denk geldigimde izliyorum

0|0
    0|0
  • Tolga Çevik belkide en sevdiğim komedyenlerden biri fakat Komedi dükkanına nazaran eskisi kadar yüksek bir performansı yok . Arkadaşım hoş geldin çok fazla olmasada bir tık daha düşük seviyede kalıyor .

0|0
    0|0
    • kişisel görüşüm, komedi dükkanı çıraklığı attığı yerdi.umarım kendini tekrarlamadan ve sıktırmadan devam eder.

• Bu kanıya vardım yaklaşık 2 aydır yabancı dizilerin yeni bölümlerini beklerken sürekli komedi dükkanı izlediğimden dolayı . Eğer 20. bölümden sonrasını izlersen söylemek istediğimi anlarsın .Acemilik dediğin program 2007 yılında başladı zaten yani bu kadar uzun acemilik yaşanmaz. Kanal formatından ya da başka birşeyden artık eskisi gibi değil kötü demiyorum eskisi gibi değil diyorum .

• -Bir hayvan taklidi yap

+Tamam yapıyım

+kestik... :)

Tolga abi adamdır candır baş tacıdır :) onun olmadığı yerde dierleride adam işte :)

0|0
    0|0
  • severim ben

0|0
    0|0
  • akşam koptum resmen ya hele o uzay olayı bitirdi beni :)

0|0
    0|0
  • komedi dükkanına göre kat be kat daha güzel bence

0|0
    0|0
  • zeki biri seviyorum tarzını

0|0
    0|0
  • Başarılı iş yapıyolar beğeniyorum izliyorum

0|0
    0|0
  • O benim mutluluk kaynagım o da olmasa gülmücez bu dünyada

0|0
    0|0
  • adamın işi çok zor saçları döküldü baksana gerçekten zor meslek herkes doğaçlama performans sergiliyemez adamda çok yetenek var ama kendine çok yükleniyor

0|0
    0|0
    • saçları döktüren suzan kardeş,aniden gelip yapışıyor adamın kafasına :)

• şaka bir yana harbi ilk bölümden bu bölüme baksana adamın sıfatı nasıl değişti

• ee tabi kolay değil.dünyanın en kolay işi üni öğrenciliği,5 yılda alnım açıldı benim de.

Yükleniyor...