Göze bakarak konuşmak hakkında ?

Bunu tam olarak beceremeyen bir bn miyim?.. göze bakarak rahat konuşamıyorum ?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• hiç kmse direkt gözlere bakarak rahatca konusamaz arada saga sola bakmam lazım:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• konuşan kişinin ağzına bakma da yeter.öyle arkadaşlarım var . valla dişimde bir şey kalmış mı diye endişe ediyorum

0|2
    0|0
  • ben eskiden öyleydim, ama simdi insanlarin gözünün icine girecem nerdeyse. özgüven eksikliginden kaynaklaniyor, kendini gelistir.

0|0
    0|0
    • evet çabalıyorum zaten..Bide depresyon dolayısıyla bir eziklik değersizlik duygum var ama aşıcam hepsini

• asarsin tabi. gecmisine bak nice sorunlari astik bunlarida asariz.

• gözümün içine bakamdan konusanların yalan söylediğini düşünürüm

0|0
    0|0
  • Ben bakıyorum, biri bir şey anlatırkende bakarım. Çünkü bu iyi bir dinleyici olmak ve karşındakine değer verdiğinin, taktığının göstermenin güzel yolu.

0|0
    0|0
  • Yoo yanliz degilsin. Bende Hicbir zaman bakamadim. Birak gozu ben yuzlerine de bakamiyorum..

0|0
    0|0
  • kaçmak olmazsa olmaz ki

0|0
    0|0
  • Ben de göze bakarak konuşmayı çok severim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ya aslında bakarak konuşurumda yanlış anlayanlar olabiliyor

0|0
    0|0
  • beyni olan herkesin şunu düşünmesi lazım insan teknik olarak konuşurken devamlı gözlere bakamaz, bakmıyorsa yalan söylüyordur zırvalarına inananlara şaşıyorum

0|0
    0|0
  • kız güzelse göz bebeklerini delecek gibi bakarım içinin tam ortasına, fakat kız güzel değilse mühim değil baksamda bakmasamda.

0|0
    0|0
  • Ben kişinin gözlerine bakarım konuştuğum zaman karşımdaki kişi değer verildiğini hissetmesini isterim

0|0
    0|0
  • gözlük takıyorum gözlerine baktıgımı anlamıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...