Çelişkide kaldım ? LG G2 ,S4 veya ıphone 5s hangisi?

Çelişkide kaldım ? LG G2 ,S4 veya ıphone 5s hangisi?Hangisi arkadaşlar sizce ? yarından sonra kredi kartlarında taksitle satış yapılmıcak hangisini alırsınız sizce hangisi iyi?

Güncellemeler:
Teşekkürler herkese :) Sipariş verilmiştir 5s de :) eğer telefon almak isteyenler varsa yarına kadar alsınlar çünkü 1 Şubattan itibaren kredi kartlarına taksit olmıcak

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Samsung Galaxy S4 al.

0|1
    0|0
    • s4 de kararsız kaldım ya :/ çok ısınıyor ve patlıyormuş

• :D helal olsun, hadi bakalim güle güle kullan :))

• teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Lg kullanicisi olarak soyluyorum lg alma !

0|0
    0|0
  • 5sSsSs *** Ne çelişki duyarsınız, ne de pişmanlık yaşarsınız.. Ama beyaz ya da gold olmayacak..Siyah iyidir..

0|0
    0|0
  • lg g2 hastasıyım :) kim ne derse desin fakat iphonun da en sevdiğim telefonu 5 bu arada sakın s4 alayım deme..

0|0
    0|0
  • Android istiyorsan G2 ios ise tabi 5s

0|0
    0|0
    • şimdi şöyle bişey var ios istiyorum tabikide android sevmedim sürekli takılıyor güncelleme sıkıntılar çıkıyor ama şöyle diyorlar bide android düzelcek diye?

• hım anladım :) neyse artık ıos kullanıcaz artık :)

• Hadi gule gule kullan

• note 3 al alabiliyorsan

0|0
    0|0
  • s4 en güzeli bence..

0|0
    0|0
    • kimse öyle demiyor ama :/ özellikleri güzel ama kullananlar arkadaşlar sıkıntı yaşadı

Erkekler Ne Diyor 3

• Z1 al daha iyi :D

0|0
    0|0
  • S4 kullanıyorum ve çok memnunum kullanımı olsun kamerası olsun bir tek şarj yonunden sıkıntı oluyor cogu zaman fakat o da gunumuz akıllı telefonlarının ortak sorunu.

0|0
    0|0
    • s4 kullan arkadaşlarımda hep sıkıntı oldu aşırı ısınma falan ?

• yüksem ram kullanan oyunları uzun sure oynadıgımda ve sarjda uzun kalırsa kısmen ama onun dısında ısınma gibi bir sorunla karsılasmadım

• LG G2 derim ama z1 gibi bir şey varken diğerlerini düşünmem

0|0
    0|0
    • Sadece kızların yorumlarına cevap atmış antimavici çıktı

Yükleniyor...