Osmanlı Dönemlerinde yaşamak ister miydiniz?

Hani şu 7 kocalı Hürmüz'ün yaşadığı zamanlar veya Fatih Sultan Mehmet'in tahta geçtiği zamanlarda vs. yaşamak istermiydiniz ? Neden ?

0|0
8|18

En İyi Kız Görüşü

• İsterdim Daha adil bir dünya vardı

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 18

• İstemezdim.Demokrasinin olamadı özgür bir şekilde yaşamın olmadığı bir zamanda kim yaşamak ister.Düşünce özgürlüğün yok Padişahın aksini düşünemezsin.Hoş şimdi de düşünemiyorsun orası ayrı bi nokta ama .Yinede istemezdim

1|0
    0|0
  • olmuşla ölmüşe çare yok..sütünü iç..mışıl mışıl uyu sen>!

0|0
    0|0
  • istemem herifler kral gibi yasasın vurdugu önünde vurmadıgı arkada bende bulgur sogan ederim öyle işee

1|0
    0|0
  • Fatih Sultan Mehmed ' in yerinde ben olucaksam olabilir :)

1|0
    0|0
  • Yok ya sevmiyorum o dönemleri ilk Uygur döneminde yaşamak isterdim artık milattan önce kaç bin ise :)

0|0
    0|0
  • İstemezdim. Facebook yok.

0|0
    0|0
  • elbette isterdim. herşey çok daha güzel olurdu.

0|0
    0|0
  • isterdim o zamanda adam gibi adam çok vardı insandan insana çok değer verilirdi teknoloji geldi değer bitti silah çıktı delikanlılık bozuldu

0|0
    0|0
    • Tüfeği ilk kullanan milletlerden birisi Türklerdir ama. :O FSM zamanında da Misket Tüfeği kullanan yeniçerilerden haberdarız.

• FATİH SULTAN MEHMETİN HANIN yaşadığı dönemde yaşamak isterdim çünkü İSTANBULUN fethınde olmak ısterdım en güzeli müjdelenmiş asker olmaqk isterdim devletin en güclu oldugu ve dinin mükemmel yasandıgı devır hoşgörü mükemmel .

0|0
    0|0
  • Yaşamak istemezdim, herkes kendi döneminde yaşamalı ve öyle ön plana çıkmalı, her dönemin kendi artısı var.

sivyus

0|0
    0|0
  • Çekimser

0|0
    0|0
  • Uygurlar döneminde yaşamak isterdim

0|0
    0|0
  • istanbulun fethinde bulunmak isterdim...

0|0
    0|0
  • Fatih zamanında yaşamak ve istanbuluun fethinide savaşmak isterdim...

0|0
    0|0
  • Ben rönasans sonrası dönemde belki de yaşamk isterdim.

0|0
    0|0
  • İstemezdim. Teknoloji yok :D

0|0
    0|0
  • Yaşamak istemezdim.

0|0
    0|0
  • yaşamak isterdim.ozaman internet yok telefon yok kısacası dert yokmuş ozamanlar nekadar rahatmış insanlar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayır yaşamak istemezdim kesin benide hareme dahil ederlerdi:))

1|0
    0|0
  • İstemem çok dekolteli açık saçık giyiniyorlar zinhar giyilmeye.( Örnek Muhteşem Yüzzyıl demekki hatunlar öyle giyiniyormuş)

Erkeklerde saç sakal çok cık istemem.

0|0
    0|0
  • Ey devletlüm arz-ı muşakkara-ül cemiyeti münasırda bizümde bi ehli sema-ül neşemiz olsun...

0|0
    0|0
  • Evet cok isterdim

0|0
    0|0
  • İsterdim.

0|0
    0|0
  • İstemezdim. Laikliğin olmadığı bi dönemde yaşayamam.

0|0
    1|0
  • istemezdim. çok alaturka.

0|0
    0|0
Yükleniyor...