Evrim teorisine (türlerin evrimi) inanıyormusunuz......?

sadece insan değil türlerin evrimini konu alan bu teori nekadar gerçekçi konuyla ilgilenen arkadaslardan yanit bekliyorum tsekkür eder esenlikler dilerim ...

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• Maymunlara benzeyecek kadar aşağılık "yaratılmadım."

1|4
    2|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İnanıyorum. Evrim teorisi kanun olma yolunda hızla ilerliyor. Bilimi Harun Yahya'dan öğrenenlerin itiraz etmesini de anlarım. İlginç olan evrim teorisini ilk ortaya atanların Müslüman bilimadamları olması. Evrimi de sadece Darwin'in görüşleriyle sınırlamak hata olur. Bugünkü bilgimiz çok daha ileride. Prof. Dr. Ali Demirsoy'un Genel Zoocoğrafya ve Türkiye Zoocoğrafyası isimli kitabını tavsiye ederim. İçinde evrim konusuyla ilgili yeterli bilgili mevcuttur.

0|0
    0|0
    • bu teorini pratiğe geçmesi için tesdüf eseri proteinler olusmasi gerekiyo bu zaten darvninde deyimiyle milyonyillar sürermiş konu ile alakalı cern de yapilan deneylerdede atom alti parçaciklar incelendi ve antimadde bulundu buda yaradılışa daha yakın ve evrimede uzak altın oran ve diğer mucizelerde gayet destekleyici adnan oktarsa din ve bilimi kullanan oligarşik yapilanmadan baska bisey değil

• Ne mutlu size...

• sanada ne mutlu kardesim benim

• laikliğe inanan bir inan bilimsel gerçeklere kör gözlerle bakmaz ve kitabımızda gözlerimizi bilimden yana olmaya çevirmiştir.neden olmasın diyorum

0|0
    0|0
    • teori tanritanimaz bir görüş hakim taki bigbangdan bu yana tesadüflerle kurulan bir yasam formunu idda ediyo bunun dini yani yok

• bukadar bilinçliyse herkes sorun yok ama daha teoriyi pratiği bilmeynler var onlar napcak

• haklısın ben de öyle düşünüyorum ama doğru olduğunu zaten dikte eden bir eğitim yok .

• Hayir inanmiyorum. Eskiden biyoloji dersinde farkliydi ama.

0|1
    1|0
  • evrim hala devam ediyor ilk zamanlarda bütük kıtalar birleşik haldeydi zamanla ayrıldı ve şimdi her yıl kıtalar yine yer değiştiriyor eskisi gibi birleşileceği düşünülüyor evrim mantıken doğru dinen yanlış bir düşünce

1|0
    0|0
  • inanmıyorum,bazı kısımları mantıklı bazı kısımları saçma

0|1
    1|0
  • inanmıyorum ama çok iyi yazılmış hikayesi inandırıcılık ayarını iyi vermişler

0|0
    1|0
  • İnanmıyorum.

Ademle Havva teorisindeyim.

0|3
    1|0
    • bir insiii varlik neden baldirdan profil resmi yaparki herseye cevap buluyosun bagzen de bunlara donup kaliyorum

• Herkezin kendi seçimi 'ki bunu dile getirenleri bende anlamıyorum.

Aa, bak donup kaldım şuan kapatayım görme.

• darvininde anlamdigi tek sey merhamet duygusuydu bu yüzden kanunlasmadi teorisi özür dilerim kırdıysam haklisin herkesin seçimi

Erkekler Ne Diyor 10

• Evrim teorisine inanmıyorum. Evrende evrimle açıklanamayacak kadar muzaam tasarımların olduğunu biliyorum.

0|2
    2|0
  • Maymundan insana geldiğimize tabiyki inanmıyorumda.İnsandan maymuna gittiğimiz kesin :D:D :D

1|2
    2|0
  • Evrime inananlar cehennemde evrimleşmiş şekilde cehennem koridorlarında yürüyüp koşacaklardır ya bir eşek ya bir maymum suretinde.cennetten mahrum

0|2
    1|0
  • Çok saçma olmasa düşünebilirdim

0|1
    1|0
  • Adı üstünde sadece bir teori.

Vahiy ise şüphesiz bir gerçek

0|1
    1|0
  • Evet, varlığımızın en mantıklı açıklaması evrimdir.

1|0
    1|1
  • inanmıyorum

0|1
    1|0
  • İnanmıyorum

0|1
    1|0
  • yes smoking no evrim :D

0|0
    1|0
  • hayır hayır hayır bizi isa mesih yarattı tabikide emrim teorisine inanmıyorum bir maymun konuşamıyor bile nasıl olurda şimdi sen en şu erklamın üstündeki kız maymunlardan döndügünü gözümle görsem inanmam

0|0
    1|0
Yükleniyor...