Slovakia,polonya,macaristan,çek cumh,Avusturya hakkında merak edienleri cevaplıyorum :)

Slovakia,polonya,macaristan,çek cumh,Avusturya hakkında merak edienleri cevaplıyorum :) dediğim gibi slovakyadayım merak edilenleri cevaplıyorum.

Güncellemeler:

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Bu bir soru değil soruyu sen soracaksın.Güncelleme yapıp ne bilmek istersiniz gibi bir şey sor ki sorun kaldırılmasın.

0|1
    0|0
    • Güncellemeye soru yazmamışsınız "ne bilmek istersiniz bu ülkeler hakkında" gibi bir şey yazmazsanız soru funda olmadığı için sorunuz kaldırılacaktır.

Kızlar Ne Diyor 2

• hiç birisini merak etmiyom

0|0
    0|1
  • Polonya nasıl bir yer?

0|0
    0|0
    • Güzel ve ucuz sayılabilecek biryer para birimi aşşağı yukarı. Aynı bizimkiyle ama aşşağıda dediğim gibi 1 4 zl ediyor 3 tl ediyor 1 simit krakowda 1,5 zl :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Slovakya soğuk olduğu için kızlarıda taş gibi beyaz tenliymiş doğrumu :D?

0|0
    0|0
    • Alakası yok :) tamamen genetik :) ve birazda güneş fazla görmemesinden olabilir. Bazı erkekler Türklere çok benziyor ama kızlar genelde farklı

• Yediğin içtiğin senin olsun kızları anlat kardeşim :D

0|0
    0|0
    • :) gezdiğim ülkeler arasında en iyi kızlar slovak ve çek cumh. Kızları :). Aslında bunları ayırmamak lazım biliyorsun çekoslavakya idi bu ülke eskiden :) sarşın ve mavi gözlüdür kızları :)

• Kardesim acikcasii slovakya daha cok ilgimi çekiyor kiz yüzünden degil ama daha cok ilgimi cekiyor neden bilmiyorum :)

• 5 aydır slovakyadayım bende seviyorum burayı ya :)

• bana prag, krakow ve budapeşteyi anlat yediğin içtiğin senin olsun neler gördün ? :D

0|0
    0|0
    • Pragda marijuanna satımı serbest :) legal bu şehirde, iyi köprüler ve heykeller var ve çoğu avrupa şehrindeki gibi bazı köprülerde dilek dileyebiliyorsun kilit asıp veyahut sevgilinle tarih atıp kilitliyorsun. Krakowa ilk gittiğimde çok şaşırdım :) çünkü simitçiler var heryerde :) 1,5 ziloti 1 simit ama tadı bizim açmaya benziyor ve kalesi muazzam bir görüntüye sahip :) sinagoklara ziyaret için girmek istedim ama para istiyorlar ibadet yerlerini gezmek için.

• orjinal kızıllar var mı krakowda

• Ben hiç görmedim desem yeridir :) ama almanları sevmedikleri gerçeğini biliyorum :)

• bi polonyalının zevkine ne kadar güvenebilirsin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...