Philadelphia Deneyi...

Duyduğumda çok şaşırdım açıkçası. Amerikanın yaptığı ışınlanma deneyi gemi 600km uzakta bulunuyor. Işınlanma sırasında gemi şekil değiştirdiği için askerler mutasyon geçirmiş halde bulunuyor. Askeri gizlilik içinde yapılmış olan bir deney fazla bilgi bulunamasada bir çok bilgi internette mevcut. Anlattıklarımın ne kadarı doğru bilmiyorum.

soru sormak zorunda olduğum için sorayım

Sizinde duyduğunuzda şaşırdığınız böyle deneyler var mı?

Güncellemeler:
Amacim sürekli tekrar eden sorulardan biraz sizi uzaklaştırmaktı. Her önüne gelenin bilimle ilgilenmesini bekliyemem kültür ve merak meselesi ama keşke burada ki tek amacı lak lak olan arkadaşlar saçma yorumlar yapmasaydı

0|0
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• bunlar hep tesla üzerine söylenen şeyler teslanın deprem makinası yapıtığı bile rivayet edilir

2|1
    0|0
    • Adapazarı depremininde yapay yollarla yapıldığını soyleniyo

• ona bakarsan marmara depreminide yapan teslaymış gölcükte donanmada tesla denenmiş fay hatlarını çok düşük ölçüde kırabilmek için ama öyle olmamışmış ortalık yıkılmış onun üzerine hemen iletişimi kesmişler doğal felaket olduğu gibi göstermeye çalışmışlar felan filan

• 1900'lü yılların başında cep telefonu büyüklüğünde bir cihazla çelik bir yapıyı ve mahalleyi sallamış bir kişiden bahsediyoruz :)

Erkekler Ne Diyor 24

• Muhtemelen bir silah denemesiydi, birseyler ters gitti, medyaya sizdi, ort bas etmek icin boyle bir bok uydurdular...

2|1
    0|0
  • Teslanın Philadelphia deneyine bak inanmıyorum. Fakat kablosuz enerji aktarımı olayına ve deprem makinasının yapılmış olmasına inancım tam. Günümüzdeki HAARP olarak geçen projenin ana fikirlerini tesla oluşturmuştur. Halen daha günümzde kablosuz enerji aktarımı elektro manyetik alan etkisi haricinde ilerleyemiyor. Tesla'nın öldüğü otel odasındaki eşyaları da çok özel bir şekilde muhafaza edilip kimseyle paylaşılmamaktadır.

0|0
    0|0
  • Ah öncelikle çok teşekkür ederim, böyle iyi bir konuyu açtığın için bilimle uğraşan bir bayan görmek ha? Özellikle bu ülkede beni sevindirdi!

Öncelikle bir olay hakkında bir bilginin ne kadar doğru olup olmadığını değil, olup olmadığını bile bilemeyiz. Tartışması kaçınılmaz bir konu kesinlikle orası farklı ama bence kesin bir şey söylemek imkansız. Amerika büyük bir devlet ve her ne bilgi sızdıysa tam terside olabilir. Ama konuyu açtığınız için teşekkür ederim özellikle de

'Amacim sürekli tekrar eden sorulardan biraz sizi uzaklaştırmaktı. Her önüne gelenin bilimle ilgilenmesini bekliyemem kültür ve merak meselesi ama keşke burada ki tek amacı lak lak olan arkadaşlar saçma yorumlar yapmasaydı '

Bu açıklamayı okumak beni sevindirdi!

0|0
    0|0
    • battlefield 4 oynayan bilimle uğraşan dubstep hastası bir bayan olmam eminim seni daha çok şaşırtıcaktır :D

• Kesinlikle öyle BF'nin grafik motoru ile ilgiliyim ben aslında Frostbite'a karşı büyük bir ilgim var. Ama evet şaşırttı gerçekten.

• Ben battlefield hayranıyım bf2yı 4 yıl oynadım bf3ü bir yıl oynadım bf4u direk ön siparişler aldım

• bi keresinde amerikada bir deney yapıldı işte ışınlanma oluyo ama molekküller birleşemiyo neyse birinci kabinde molekküller ayrılıyo ikinci kabinde molekküüler toplanıo bu denek olan kişiyi canlı yayında kabine koydular ve ışınladılar adam ikinci kabinde sineğe döndü yani dev bir sinek sonra sebebi araştırlıyor meğerse o birinci kabinde adam girdiği sırada bir sinek girmiş oda ısınlanınca dnalar birleşmiş falan

0|0
    0|0
    • Yoook artık bune yazdığım deneyden daha çok şaşırdım şuan :O

• Sadece filmden ibaret mi deneysel açıklamalar var mı?

• yok be kanka ışınlanma deyince bir bu gelir aklıma deneysel açıklamalar sadecede molekküler birleşmediği için mümkün olmadığı yönünde. bana gelen duyumlar bu doğrultuda=)

• bazı arkadaşlar işin gücün yok mu boş işler bunlar demiş.Bende diyorum ki bu dünyada ölümsüzlük dışında herşey mümkündür.Aklınıza ne geliyorsa.Sadece insan beyninin sırlarını çözse insanoğlu o kadar büyük bir yol katedilir ki. mesela ben telepatiye inanıyorum bilmeyen arkadaşlar araştırsın. Telepati ile haberleşme. biz kız arkadaşımla kısa mesajlar yolluyoduk birbirimize bu sayede.

0|0
    0|0
  • Filmlere konu olan 51. Bolge mi ne vardı amerikada uzay Gemisi bulunduğu ve şimdiki teknolojilerin bu sayede geliştiği rivayet edilir

0|0
    0|0
  • Kullanılmakta olan Haarp teknolojisi, kablosuz elektrik aktarımı, hepsi Tesla nın işi. Ama hepsi gizemini koruyor.

0|0
    0|0
  • Merak ettim doğrusu bide ben bakıyım bu deneye.

0|0
    0|0
  • Ya film konusu bu gerçek değil gir bak internette aynı isimli film var sen yanlışlıkla gerçek sanmışın.

0|0
    0|0
    • Deneyin filmi yapıldı :)

• Adamlar 60 yıl önce film için reklam yapmışlar mantıklı mı sence bu söylediğin?

• Bu söylentiler daha 1-2 yıl önce çıktı söylentinin çıktığı zamana bakıcaksın 60 yıl önce deney yapıldığı söylentisi 1-2 yıl önce çıktı.60 yıl önce yapıldığına dair tek kanıt bulamassın

• link

birde buradan yakın..

0|0
    0|0
  • ne demişler tesladan korkacan gardaaşş :D

0|0
    0|0
  • Olmayan şeyleri bile abartarak anlatıyorlar. Klasik Amerika düşüncesi. Her şeyi onlar yapıyor, onlar çok güçlü, her şeyleri var. Bir zamanlarda da uzay oku yaptıklarını söylemişlerdi Amerikalıların.

0|0
    0|0
  • işte bunlar hep ... :))

0|0
    0|0
  • 1958 yıllarındaki ABD de yaşanan ufo olayları

0|0
    0|0
  • bu deneyin gerçekliği çok tartışmalı ve muhtemelen şegir efsanesi.

rus bilim adamlarının ölmüş köpeğin kafasını kesip beynini damar yoluyla besledikleri ve tepkilerini izledikleri deney vardı. köpek vücutsuz yaşıyor normal tepki veriyordu.

0|0
    0|0
    • Oha kan nasıl pompalanıyo acaba beyne sonuçta her şey beyni beslemek değil

• yapay bir pomba ile. basit aslında o kadar zor değil

bilincin merkezi beyin

beslendiği sürece çalışır

köpek koku ve ses gibi etkenlere normal tepki veriyordu

• olasılık bir deney anştayının bilmem ne kuramından yola cıkılmıski dur bakalım gercekmi o kuram

kaldıki o geminin içinde bulunan murettabattan neden bir kısı cıkıp konusmamıs?

0|0
    0|0
  • ablacım işin gücün yok mu senin? bu kadar mı boş vaktin var?

0|0
    0|0
    • Buraya üye olduğuna göre senin de çok boş vaktin var sen nasıl değerlendiriyosun bu muhteşem boş vaktini atomu parçalayarak mı?

• bu ve bunun gibi olaylar, aslında geçmişte teknolojinin şimdikinden çok çok daha ileride olduğunu ispatlıyor aslında. bunun gibi bir sürü olay daha var

0|0
    1|0
  • kendim sirkenni içine yumurta koymuştum yumuşamıştı :)

0|0
    0|0
  • ben deccalı çok merak ediyom. ortaya çıkmış diyolar ama nerdeki bir görseydik fena olmazdı hani..

0|0
    0|0
    • Oha ciddi misin

• :D Deccal 1900lü yıllarda yaşamış zaten

• nerden biliyon la :D o yıllarda sen varmıydın ki :D

• gece izleyip susadığını düşün yatakta o mutfak kuzey kutbu gibi gelirmi insana ya o_O tövbe yarappim

0|0
    0|0
  • deep web'de çok bilgi var aslında düzgün şekilde bakılırsa.

0|0
    0|0
    • Ben deep webe grdim sadece silah ve uyuşturucu vardı

• İyi İngilizce lazım her linke tıklayan biriyim hackerlarla uğraşmak istemiyorum :D

• kesinlikle.

• youtubede amerikalı ufo inceleyen bilim adamı vardı. çok güzeldi. izlemenizi tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • osuruğun yanma deneyi gerçek mi acaba

1|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Valla böyle sorular görmek mutlu ediyor beni bakma sen onlara. :) Anlattığın deney de acayip hoşuma gitti bir araştırıcam tekrardan.

1|0
    0|0
  • buradaki insanlar böyle şeyleri kaldıramazlar bilim vs düşünemezler yani

1|0
    0|0
  • Marvel Cizimi kahramanlar masalı okudum sanki :p

İnternette biyerde okudun diye hemen inani verme kuzu :)

0|0
    0|0
  • Bu deneye nedense hiç inanasım gelmedi :S

Ama hiç bildiğim bir deney filan da yok.

0|0
    0|0
  • Bu Amerikalılar hep kendini kahraman göstermekten başka yaptığı bir pok yok.

0|1
    2|0
Yükleniyor...