Ülkemizin bu kadar güçlü olmasını yaşanmışlıktan dolayı deneyimemi bağlıyorsunuz

ülkemizin bu kadar güçlü olmasını yaşanmışlıktan dolayı deneyimemi bağlıyorsunuz yoksa herzaman işi bilen bir ülkemiydik

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Sen güç derken AKP'nin dış politika gücünden bahsediyor olmalısın. Zira ortada ülke namına bir güç göremedim.

1|3
    1|0
    • ben olumluyuda olumsuzuda görebilen biriyim akp anap dp chp mhp fark etmez önemli olan halkın nasıl etkilendiği bu boş oyunlardan

• Sağol madam:)

• komşularla sıfır sorun dedik. azerbaycanla hala dostuz.

bölgede lider ülke dedik. ırak, suriye, mısır, iran, rusya bizi hiç iplemiyor bile.

aynen katılıyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• engin hoşgörü ve toplumsal kültürümüze, fazlasından maraz doğan merhamet anlayışımıza, stockholm sendromu misali halkımıza bağlıyorum..

ne büyük bir ülkeyiz ki, ye ye bitmedi! sınırsız özgürlükler ülkesi olduğumuzu düşünüyorum! (ama tabi işini bilene)

0|0
    0|0
  • Hangi açıdan güçlü bir ülke ?

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Halen 2. dünya savaşından kalma taktiklerle yetinen bir ülke ne kadar güçlü olabilir ki ve dış politikada atılan dengesizce adımlar ve cabası... Tabii yine de her şeye rağmen modern çağda güçlü bir türkiye ihtimali her zaman vardır.

0|0
    0|0
  • herşey recep tayyip babanın emekleri...

günümüz türkiyesini şuanki güzelim koşullara kendisi getirdi...

dahada iyi yerlere getireceğinden hiç şüphemiz yok çok şükür..

0|0
    0|0
  • Güçlü bir lider olduğu için diğer Ortadoğu ülkelerine kıyasla son senelerde çok savrulmadık bence.

0|0
    0|0
  • hahahaha, güçlü derken? hiç gülesim yoktu şu saatte. Burjuvazi mi güçlü, işçiler mi, köylüler mi, yoksa işsizler mi çok güçlü?

0|0
    0|0
    • orta doğu ülkelerine bakarak diyelim

• Ortadoğu'da en demokratik ülke İran oldu, gel de bu ironiyi açıkla usta

• ben amerikayım kankam ingirtere sen rusyasın kankan iran sen bana dokunma bende sana dokunmayayım oldumu

• Ben güç falan göremedim. Orta da, aç tavuğun buğday ambrarı hasabından başka bir şey yok.

1|0
    0|0
  • biraz daha spesifik sor,o kadarda güçlü değiliz

0|0
    0|0
  • Ülkemiz güçlü değil.

0|0
    0|0
  • Güçlü olması derken, hangi alanda

0|0
    0|0
    • tuz buz olmamak alanında diyeyim diğer ülkeler gibi

• bu ülke nereye sırt dayacağını biliyordu şimdi eleştirilenler ne yapacağını biliyordu arkadaş sistemi biliyorlardı anladınmı

• Türkiye hiç bir zaman hiç bir yere sırtını dayamamalı, Türkiye tarihini incele hiç bir zaman Amerika İngiltere gibi sadık bir müttefike sahip olamamıştır ve olamayacak

Yükleniyor...