Bıyıklılar ne zaman çoğalacak merak ediyorum

İyi geceler ks üyeleri geçmişten günümüze kadar modada bir çok şey değişti apaçi saçı çıktı ergenler ona takıldı emo çıktı gençler ona tskıldı arabesk rap çıktı herkes sanatçı oldu asıl sorum başlıktaki gibi bıyıklılar ne zaman çoğalacak onu merak ediyorum

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Valla kirli sakal dedik millette bir sakal meraki basladi Allah Allah herkes muhtesem yuzyilin setinden firlamis gibi sevgilimi sete cagirmislardi hatta sonra kestirdim neyseki .D heryer haciya gitcek amcalardan kayniyordu iykkk biyik modasi da cikarsa Rabbim bizi ilk once kezbanuslardan sonrada gur biyikli tum Abdullah amcalardan korusun der ve konusmami bitiririm... Gecler +1 leri goriyimm :D

0|1
    0|0
    • De işte bazılarınada bıyık yakkışıyo ama ha bu arada kızlar erkekleri yönlendiren sizlersiniz haberiniz ola der +1 verir cevap beklerim :)

• Siz en iyisi kiz arkadaslariniza sorun :) gormeden yakisip yakismicagini ya da nasil yakiscagini soyleyemem

• Bana yakışmıyo biliyorum yaşımdan çok yaşlı görünüyorum daha önce bıraktıydım bir kaç kere ama bir tane velet bana amca deyince kökten kesip attım

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...