EQnuzu hiç ölçtünüz mü?

link

Duygusal zekanızın ne durumda olduğunu bilmek istiyormusunuz?

0|1
14|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Duygularınızı not alın diyor.

Ulan not alma alışkanlığımız olsa fiziksel zekamız baskın olurdu, ki EQ'dan hayır beklemezdik değil mi?

Olmamış, sevmedim...

0|1
    0|0
  • "İyi" derece çıktı :D :D Artık ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem :D

0|1
    0|0
  • Pekiyi

Duygularınıza kulak veriyorsunuz. Fiziksel ve psikolojik değişikliklerinizi hemen fark ediyorsunuz.

0|1
    0|0
  • Pekiyi

Duygularınıza kulak veriyorsunuz. Fiziksel ve psikolojik değişikliklerinizi hemen fark ediyorsunuz.

0|1
    0|0
  • İyi

Duygularınızı dinliyor ve genellikle kendinizdeki fiziksel ve psikolojik değişikliklerin farkına varıyorsunuz.

Öneri:

Gün içinde duygusal değişimlerinizi not alın ve daha sonra bunları analiz etmeyi deneyin.

0|1
    0|0
  • İyi

Duygularınızı dinliyor ve genellikle kendinizdeki fiziksel ve psikolojik değişikliklerin farkına varıyorsunuz.

Öneri:

Gün içinde duygusal değişimlerinizi not alın ve daha sonra bunları analiz etmeyi deneyin.

Bu çıktı :)

0|1
    0|0
  • ben de sonuçlardan şüpheliyim :)

2 kez denedim, cevaplar netleştikçe sonuç olumsuzlaşıyor sanki:))

0|1
    0|0
  • çözeyim bari :)

0|1
    0|0
  • tam bir duygu gerizekalısıyım.

0|1
    0|1
  • kötü :D

0|1
    0|0
  • Doğru sonucu gösterdiğine emin miyiz?

0|1
    0|0
  • ileri zeka çıktım :ASD:AS:DA:SD:ASD:AS:DAS:DA:SDA:

0|1
    0|0
  • doğru değil. çünkü hep aynı sonucu veriyor en azından genellikle.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bende sayı falan verecek diye bekliyorum.

İyi

Öneri:

0|1
    0|0

• Test Sonucu:

İyi

Öneri:

0|1
    0|0
  • duygusuzmuşum

0|1
    0|0
  • iyi diyo iyiyim yani

0|1
    0|0
  • Kötü

Duygu ve düşüncelerinizi hiç dinlemiyorsunuz. Duygusal reaksiyonlar veriyor ve verdiğiniz bu reaksiyonlara şaşırıyorsunuz.

0|1
    0|0
  • duygusuz çıktım .

0|1
    0|0
Yükleniyor...