Kapat

Neden yabancı damat açılımı yapmıyoruz?gitsin türk erkekleri gelsin iskandinav erkekleri mesela..

haksızlık bu yaa.. yabancı damat açılımı da yapalım. mesela kuzey avrupalı erkekler. harbi ya niye bu kadar yakışıklı oluyorlar bu adamlar.. ve çok çekiciler. sarışın marışın olmalarına gerek yok her türlü çekici adamlar.. iskandinav erkeklerinden bahsediyorum. hani gitsin türk erkekleri gelsin onlar dicem ama sayıları da çok az malum nufusları az ve dünyanın her yerinde en çok begenilen istenen erkekler bu milletten

Güncellemeler:
erkeklerden bahsediyoruz canım. biraz da bize kulak verin yöneticiler.. hep türk erkeklerinn istekleri mi dinlenip konu edilecek.

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın İskandinav erkekleri inanılmaz hoş bakışlı ve yakışıklı erkekler..Anlayışlı, sevgi dolu, iyi bir aşk adamı ve iyi birer eş oluyorlar..

Kültürlüler..Hayatı paylaşıyorlar..Anaerkil oldukları için kadın kaprisine de alışıklar..Sakin bir yapıları var..Kolay kolay sinirlenmiyorlar..Sadıklar..

Romantikler..Kendilerini geliştirmeye önem veriyorlar..Kitao okuyorlar..Yeni şeylere kapalı değiller..

Türk erkeklerine gerçekten büyük fark atıyorlar..Hatta kıyaslaması bile yapılamaz..

Bir Norveçliyle evliyim ve gördüklerimi ve yaşadıklarımı yazıyorum..İnanan inanır, inanmayan umrumda değil..Çünkü ben, yaşadığımı bilirim..

1|2
    0|0
    • haklısın kesinlikle. ve şanslısın da.

• Teşekkür ederim gül için..5* da benden sana gelsin bu güzel soru için..

@marlon73, ben yerli malı haftası kutlamadım hiç, sevmem de :)

• rica ederm. teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• İsveçte yaşamış ve Norveçte bulunmuş bir insan olarak konuşuyorum;

İskandinav erkekleri dünya üzerinde bulunan en yakışıklı erkek ırklarından biridir. Gerçekten kıskandıracak kadar hoşlar. İskandinavya bölgesi doğal güzellikler konusunda çok başarılı.

Fakat ilk etapta beğendiğiniz bu erkekler uzun vadede sorun çıkartırlar. Bir kere Türk erkeklerini beğenmeseniz de, öküz bile deseniz Türkler hem sever hem döver. İskandinavya'ya romantizm pek uğramamış. Harika bir eş olurlar ama sevgili olma konusunda sınıfta kalırlar.

Siz Türk kadınlarının kaprislerini hayatta çekmez İskandinavlar. Anında kapının önüne koyarlar. Bu yönden Türk erkeklerinin eline kimse su dökemez.

Özellikle kuzey bölgelerinde yaşayanların çoğu melankolik ve depressif oluyorlar.

Hayatı müşterek yaşarlar. Bu yönden Türk erkeklerine fark atarlar ama aynı şekilde kadınlara da sorumluluk yüklerler.

Zihniyetleri bizim insanlarımıza uygun değil. Mantık ve akıl yolundan giderler. Biz ise duygusal ve manevi insanlarız.

Houston, I have a bad feeling about this mission

1|1
    1|0
  • gerçekten böylemi düşünüyorsun yani Kahraman Türk kadınını temsil eden gençliğe bak senin gibiler benim için birer haindir, bunları söyleyerek bizim dışımızda asil Türk kadınınıda küçük düşürüyorsun

0|0
    1|0
    • saçmalama yaaa. herkes güzel yakışıklı sever.. normaldir..

• salaklıkla alakası yok bu konuda hassasım şaka olduğunu bilsem bile asla milletimi aşağılatmam sende yangına körükle gittin, kendi ananı sat sen

• inşallah türk erkeğini çok ararsın

• Bi ara İtalyan erkekleri modaydı çok batıya gitmişsin sen yahu. Erkeklerini bilmem ama İskandinav kızları iyidir bence mübadele yapalım:=)

0|0
    0|0
    • e tabi ki öyle erkeklerin olduğu milletin kızları da iyi olacak. yok ben italyan filan sevmem.. iskandinav erkekleri dünyanın en yakışıklı erkekleri olarak kabul edilir zaten dünya genelinde..

• o kızların o erkekleri bırakmak isteyecegini sanmıyorum.. :)

• O erkekler de o kızları bırakmaz zaten:=)

• Acıyorum sizlere .

0|0
    1|0
  • türk kızlarıda gitsin gelsin iskndinav kızları... Allahım o gözler o ten o saçlar o endam hanginizde var acaba peh :D

0|1
    1|0
  • beyler boşverin linke gelin kulağınızın pası silinsin :)

link

0|0
    0|0
  • Bizde Slav Irkından Kızlar İstiyoruz Sizin Yerinizede Olmuyor İşte.

0|0
    0|0
    • yahu zaten istanbulda ruslardan geçilmiyor. genel evlerde filan özellikle. sizin için buradalar işte.. e peki biz napalım. illa kuzey avrupaya mı mı gidicez

• Kaprisleriniz bize yani :D neyse zaten şurda 1 kaç ay kaldı rusyadayım birazda slav ırkıyla uğraşıyim dimi ::D

• tabi. yolun açık olsun. :) umarım bir gün bizde malum ülkelere gideriz.

Kızlar Ne Diyor 1

• herkes elindeki ile yetinmeyi bilsin bence :D

0|2
    0|0
    • al buyur modacıkıza kulak ver soran :D İskandinav derken yine kaçacaksın ya davulcuya ya zurnacıya :D

• daha buradan sevgili bulamıyorlar gidip iskandinavdan rusyadan bahsediyorlar peeh :D

• onlar bizim gibi sahiplenmezde,

Yükleniyor...