Jean-Christophe Grangé ın Taş meclisi'ni okuyan var mı aranızda??

şu kadın karakteri merak ediyorum biraz anlatırmısınız? Diane Thiberge in karakteri nasıl bir karakterdir onu merak ediyorum? okuyanlar analatabilir mi?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hayvanların, özellikle de yırtıcı hayvanların doğal çevrelerindeki davranışlarını inceleyen ve şaolin boksu meraklısı olan Diana Thiberge, genç kızlık dönemini karartan korkunç bir dramı yaşadığından beri hiçbir erkeği öpmemiştir. Bu demir karakterli genç kadın, küçük Lu-Sian’ı evlat edindikten sonra, korkunç deneylerin yaşamında iz bırakacağını aklına bile getirmez. Paris’e dönüşlerinin hemen ardından, Diana ve Asya kökenli oğlu korkunç bir trafik kazası geçirirler. Ama bu kazada bir cinayet teşebbüsünü hatırlatan her şey vardır. Ölümün eşiğindeki küçük Lucien, Berlin’den gelen esrarengiz bir doktor tarafından kurtarılır. İşte burada sorular ortaya çıkar: bu doktora kim haber vermiştir? Hastayı nasıl ve neden kurtarmıştır?

Soruların cevabını bulma serüveni, parapsikolojiden Şamanizme varan inançlar yumağını çözdükçe karmaşıklaşır. Paris’te başlayan arayış, Sibirya’nın derinliklerine kadar uzanır. Ve tabiî korku ve gerilim de

Evlatlık oğlu Liu-San’ın neredeyse hayatını kaybetmesine neden olacak bir kaza geçirmesinden sonra Diane, aklını kaçıracak noktaya gelir. Günlerce korkunç kabus ve halusinasyonların etkisi altında kalır. Çocuğun bir mucize sonucu kurtulması ve iyileşmesi Diane’i tuhaf düşüncelere iter. Gerçekten Liu-San kimdir? Nereden gelmiştir? Göğsündeki tuhaf izin anlamı nedir?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yok okumadım ama .

Siyah kani okumustum.

Adam mukkemmel yazıor.

0|0
    0|0
  • Çok ilgi cekici anlatimi olan bir yazar grange. Okuyucuyu ters köşeye yatıyor, tek Ruhlar Ormanı'nı okudum da cok ilgincti, taş meclisi de ilginctir eminim

0|0
    0|0
  • askerde okumuştum Dianenin karakterini ne yapacan

0|0
    0|1
    • soru sordum cevap verseydin keşke okuduysan

• hyr karakter degerlendirmesi öyle mi yapılıyormuş. sadece konuyu anlatmış kopyalayıp onu ben de okudum

• tm kadının çok güzel bir karakteri vardı cana yakın sıcak kanlı ama dış tehlılere soğuk kanlı dıyebılırm

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok önceden okumuştum, çok etkilenmiştim. Yazarın Siyah Kan, Ruhlar Ormanı ve Sisle Gelen Yolcu'yu tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • ben okumuştum ama pek hatırlmıyorum kadın evlatlık çocuk alıyodu 25 30 yaşlarındaydı, dövüş sporla ilgili bir kadındı annesini sevmiyordu galiba zaten annesi onu sünnet ettirmiş kitabın sonunda bahsediyodu, oku derim güzel kitaptı

0|0
    0|0
Yükleniyor...