Hangi tip kişiliktesiniz?

Kendinizi hangi tip bir kişilik sahibi olarak tanımlarsınız? ucu açık bir soru roman gibi de kendinizi anlatsanız okurum

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Herkese iyi niyetli yaklaşırım.Affedici ve kırılganımdır ama aynı zamanda çok sağlam kin de tutarım.İkinci şansı kullanamayan insanlara deve kini güdebiliyorum.Ama gel gör ki bir yanım nefret etse de diğer yanım hep iyi hatırlıyor.Arkadaşlıklarıma da diğer tüm ilişkilerime de çok emek veririm.Hoşlanma durumu pek yoktur,birine aniden kendim bile anlamadan aşık olup yıllarca acısını çekebilirim.Kıskanç insanların arkadaş rolü yapmasına da dayanamıyorum.Sen onun iyiliğini düşün,nasıl mutlu ederim diye dolan o sırf kıskanclık ugruna harcasın seni...Olur şey değil!İki yüzlülük ve dürüst olamama durumuna da gıcığım.Abi bir seyden rahatsızsan gelir yüzüme anlatırsın çözebilirsek tamam ne hoş ha olmuyorsa bağlantımız kopar zor değil.Bir de dışardan çok çok egoist,burnum havada görünürüm.Ama herkes gittiğinde tüm kötü özelliklerimi bir bir yığarım kafama,arada küfrettiğim bile olur.Bir çeşit savunma,o yüzden kızlar pek sevmez beni.Yine de içten içe iyi biri olduğumu bildiğim için çok darbe de alsam vicdanım rahattır.Bla bla bla...

0|0
    0|0
    • aynen bla bla bla çok çok detaycısın

• Ucu açık roman deyip kaşınan sensin dskjfhdsfk

• sağol beni iyi kaşdıdın omzumun sağ üst evet evet orayı da biraz kaşırmısın şaka tabiiki iyi olmuş her zaman mutlu olman dileği ile

Kızlar Ne Diyor 10

• Delidolu, cok aciksözlü ve bunun yüzünden cogu seyi kaybeden, hazir cevap vermesinden hoslanan, hakliyken susmayan, haksiz ise susup insanin gönlünü alabilen, cok sevdigim zaman cok deger verebilen ve deger verdigi kisiye/ kisilere cok samimi ve icten davranabilen, arada cok sabirsiz olan, süprizlerden cok hoslanan, sevdiklerime süpriz yapmayi dahada seven, kendimden fazla onlari düsünen, cok kiskanc olabilen, verdigim degerin agirligini anlamayanlara cok hircinlasabilen kendi halinde Deli birisiyim :).

0|0
    0|0
    • çok kıskanç olabilen cümlesini üstteki parağraftan çıkarıyorum gerisi süper.

• aşırı duygusal ,kafasını koydugunu yapan,burnunun dikine giden,dengesiz (bi anı bir anına uymayan)

çabuk sıkılan,cok konuskan,arkadas canlısı,kimseye kıyamayan yeterki o üzülmesin ben üzüleyim diyen,cok cok cok kıskanc,sinirlendim mi gözüm döner koca grafik masasını kaldırmışlıgım vardır D::DD ailesine cok düşkün .sevdiğini kendi gbi el bebek gül bebek seven .asırı ilgi manyagı.hep ilgi bende olsun hep ben hep ben diyen :D:D kendisi için yapılan herseye deger veren .kendini begenmeyen bir kişilikteyim :)

0|0
    0|0
  • bu soruyu anneme sordum annemin beni anlatması üzerine: Çok sakin bir tipin yok ama çok saygılı haddini bilen bir tipin var Anlayış konusunda senin eline su dökemezler. Zekisin oldukça fakat hiç mi hiç çalışkan değilsin çok dağınıksın :) (hep aynılarını duymaktan bıktım) başka ne diyim işte seninle bir arkadaş gibi de konuşabiliyorum bir kız gibi de bazen o kadar garip konuşuyorsun ki şaşırıyorum doğrusu sanki karşımdaki benim küçük kızım değilde büyümüşte bana akıl veriyor.. duygulandırdın bak şimdi :D ANNEM BENİM YA :D ONU KOCAMANNN SEVİYORUM...

0|0
    0|0
  • Kinci, gururlu, eğlenceli, anlayışlı ve zevkli.

0|0
    0|0
    • kinci ile anlayışlı zıt kelimeler birisini çıkaralım bence kinci yi çıkaralım

• Gıcık, ukala, insanın sinirlerini zorlayan türden, ancak cok sevdigi insanlara karsi samimi olmayı basarabilen, her zaman insanlarla arasında bir duvar olan (annesiyle bile) kimseyı takmayan, asla soz dinlemeyen, hazır cevap, etrafa negatif enerji saçan soguk birisi.

-Memnun oldum.

0|0
    0|0
  • burcunun her özelliğini taşıyan bir kız işte alıngan kibar karasız hassas tembel biriyim

0|0
    0|0
  • Sübhaneke dinimiz amin. *seçenek vermeliydin*

0|0
    0|0
  • Şizotipal tip.

0|0
    0|0
  • bu kadar şeffaf olmana gerek yoktu

0|0
    0|0
    • düşünmen yeter buda bir nevi kişiliğinin ince detaylarını ortaya koymuş, alaycı gibi cevap ama içinde ciddiyet var

• resim olarak söyledim

• bunu anlamak o kadar zorki helede böyle bir soruda buna cevap vermiş olman cok düşündürücü ama bu resim benim hakikatte de duygularımnın çıplaklığını yansıtmakta

• tipik ikizler burcu ozelliklerını tasırım =D

0|0
    0|0
    • bende ikizlerim hemde cok tipik ikizler ekle beni veya ekleme neyse kafan göre takıl :)))

Erkekler Ne Diyor 4

• Uzun yazmaya gerek yok gayet basit bir tipteyim , İnsanların değişebileceğini düşünen ama her ne kadar çabalarsam çabalayayım eninde sonunda değişmediğini görünce karamsar moda bağlayan bir tipim . İnsanların yalan söylediğini , her zaman söyleyebileceğini ama elbet geçerli bir nedenleri olduğunu düşünürüm , bazen öyle an geliyor ki bu düşüncenin de yanlış olduğunu anladığım oluyor . Genel itibariyle aptal bir kişiliğe sahibim , insanları kendi düşüncelerimizdeki gibi olduğunu düşünen ama bunun her zaman yanlış olduğunu anladığım ve bununla yüzleşmek zorunda kalan , her seferinde bir parça ümitsizlikle yeni insanlar arayan biriyim işte.

1|0
    0|0
    • bu durum zamanla karektersitik kişiğe dönüşecektir ve bu yüzden bazı sıkıntılarla sıkıntılı insanlarla muhatap olman olasılığı bir hayli fazla

• orta karar bir insan olarak tnaimliyorum cok sabirli ve hedeflinden sasmayan.

0|0
    0|0
  • Bazıları bilgi güçtür derler, ama bu doğru değil. Karakter güçtür

İnsan kendisi ile yazdıkları ile değil yaşadıkları ile biçimlendirilir o yüzden fazla söze girmeyeyim İnsan olalım yeter

0|0
    0|0
    • bence az veya yeterli diye değerlendirmeyelim cunki bunun bir ölçütü yok genelleme olarak doğru insan olalım yeter bu geniş bir kapsam ve ayrıca cok ince detaylarda var içinde o yüzden tebrik ederim

• Teşekkür ederim

• İnsan sevmeyen tiplerdenim

0|0
    0|0
Yükleniyor...