Japon, çinli ve koreliyi nasıl ayırt edersiniz?

evet gençler soruda da belirttiğim gibi nasıl ayırt edersiniz? daha önce 3 ırktan herhangi birine rastlayan var mı, hangisi olduğu nasıl farkedilirler? farklı özellikler bekliyorumm :D

0|0
13|18

En İyi Erkek Görüşü

• Korelilerin gözleri ortaya doğru çekiktir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ayrıntılar link de. aslında epeyce fark var.

0|0
    0|0
    • teşekkürler ingilizce özürlüsü ben'e çok yardımı dokundu! :D

• Edemiyom ben hepsi birbirine benziyor ibişlerin :D

0|0
    0|0
  • ayırt edip nabacam. onlar benim hangi mezhepten olduğumu merak ediyolar mı? etmiyolardır zaten çünkü gerek yok yani..

0|0
    1|0
  • Yıllarca çinlileri yukarı,japonları aşağı, korelileri de yana doğru çekik diye biliyordum

Ama hiç yanlış mı doğru mu diye sorgulamadım :(8

0|0
    0|0
  • Memleketlerine göre ayırt etmem kişiliğine göre ayırt ederim insanları asddfjkhgfsdfgfdghkysdtftgfdatfh :D:DD:D:D:D:d

1|0
    0|0
  • istanbulda gördüm ama nerelilerdi bilmiyom herhalde ayırt edilmez sormadan

0|0
    0|0
  • korelilerin goz kapaklari daha etli olur, cinlilerin ulkenin neresinden oldugu onemlidir ama ulkenin dogusundakiler korelilere benzer ve japonlara gore daha zayif olurlar. eger 3 ulke vatandasina rastlarsaniz zaten hal ve tavirlardan japonu hemen ayirirsiniz. nezaketi ile kendisini hemen belli eder...

0|0
    0|0
    • havaalanında 2 tane ergen çekik gözlü kız görmüştüm. üstlerine ve ellerindeki teknolojik altlere bakılırsa çinli olmaları çok düşük bir ihtimal kesin japonlardı. bir yerde de japonların havalı olduklarını duymuştum. bence gıcık bir tipse japondur. bak sinirlendim yine :D

• elini kolunu çek birazcık çıkarsa çinli sağlamsa japondur;)

1|1
    0|0
  • japonlar daha acik tenli korelilerin yuzleri kare gibi cinlilerde daha minyon tipli birde kiyafetleri komedi ben boyle ayiriyorum

0|0
    0|0
  • bir kaç futbolcu ismi ile öğrenebilirim ya da başkentlerini söyleyerek

0|0
    0|0
  • hepsine aa japon diyerek geçiştiriyoruz..

0|0
    0|0
  • merhaba arkadaşım,ondan, kolay, ne, var sorarım,olur,biter,sevğiler,sayğılar.

0|0
    0|0
  • yanlıs hatırlamıyosam çinlilerin gözlerinin çekikliği aşağı korelılerınkı yukarı japonlarınkıde buyuk oluyordu tam emın degılım ama

0|0
    0|0
  • çinlilerin gözleri daha çekiktir fakat japonların daha açıktır. Korelileri çözmüş değilim :D

0|0
    0|0
  • where are you from diye sorarak güzelim :)

0|0
    0|0
  • domalın diceksin .çinli domaldığında elleri serbesttir.japon elleri dizlerinde olur korelinin diz kapakları kırık olur.

0|0
    2|0
  • merak etmiyom

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Korelilerin gözlerinin iç kismi Çekik olur kaşlari düz cizgi halindedir link

Japonlarin kaşları şekilli ve ince olur ve gözlerinin dış kısmı cekiktir

link

Cinlilerinde gozleri hem içten hem dıştan hafif cekik olur ve daha dengeli görünür bu yuzden digerlerine göre biraz daha kısık ya da daha büyük olabilir

link

1|0
    0|0
  • Gözlerinden...hepsi aynı derecede çekik değil,yüz hatları farklı.

link

Dikkatli bakarsan arada baya bir fark olduğunu görürsün.

1|0
    0|0
  • çözümü çok da zor olmayan bir sorundur. çince, japonca veya korece şöyle analı avratlı bir kaç küfür öğrenilir, gerektiği zaman kullanılır. diyelim küfürü çince öğrendin, eğer baktın dayak yiyorsun karşındaki çinlidir. ha dersen ya adam koreli ama çince biliyor, ben de o onun şerefsizliği derim. bok mu var çince öğreniyor allah'ın korelisi. :D

2|0
    0|0
  • japonların gözleri yukarıya, çinlilerin aşağıya doğru çekiktir. koreliler hakkında bir fikrim yok. zaten benim için tüm çekik gözlüler japondur.

1|0
    0|0
  • hepsi de benim evladım gibi ayırt etmem

1|0
    0|0
  • Çok merak edersem gidip sorarım. Zorlamaya gerek yok :)

1|0
    0|0
  • Ayirt etmem

0|0
    0|0
  • Konuşunca anlarım kardeş, fonetiğim iyidir.

0|0
    0|0
  • Ayirt etmem

0|0
    0|0
  • Dillerinden ayırt ederim.Dil dediğim lisan.

0|0
    0|0
  • hepsini yanyana hiç görmedimki,bilmiyom

0|0
    0|0
  • Çekik gözlü ve yabancı komşularımız var ama ne olduklarını bilmiyorum, pek önemsemiyorum da.

0|0
    0|0
    • tamam boşver çekik gözlüleri vejeteryan mısın sen? soru sorabilir miyim özelden :D

• Evet, sorabilirsin. :D

• İlgilenmiyorum hıh

0|0
    0|0
Yükleniyor...