Tiyatro mu daha sanatsal sinema mı?

soru açık sanırım hangisini tercih edersiniz ve neden ?

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• kendini nereye ait hissediyorsun tiyatromu izlerken zevk alıyorsun yoksa sinema mı bu soruyu aramak lazım

canlı simalar mı ilgini çekiyo karanlık bi ortamda önceden çekilmiş insanlar mı

şahsen benim değişiyo

ölesi zamanlar oluyo ki insanlara canlı görmek izlemek jest mimikleri o canlı görmek ilgi çekici geliyo

bazen de o tiyatro sahnesine sığamıyorum sinema keyif veriyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• mutlaka ki butün sanatsal faliyetler güzeldir.. birbirleriyle karşılaştırmak yerine birbirini tamamlayan kavramlar olarak bunu görmemiz bence daha iyi olur.. ama insanlarda begeni ve istekler ve tatmin olma duyğusu farklı olunca ortaya hangisi daha güzel sorusu çıkıyor.. bence sanatsal kavramlar arasındaki hangisi daha güzel sorusu subjektiftir...çünkü bu her insanın fikrinde ve begenisinde farklılık göstermektedir..şöyle bir fikrim var Tiyatroyu moder bakış açısıyla bir isim verelim .. ve ona canlı sinama diyelim .. belki aptalça.. bu sadece benzetmek ve birbirini tamamlayan kavramlar olarak sunmak için bir örnekti..

bakalım dünyaya insanın gercek yaşantısı nasıl ... dünya dev bir sahne ve insanlar orda her gün bu oyunları oynuyorlar .. okulda , iş yerinde. sokakta .,misafilikte,seyhate,ve daha bir sürü yerde biz hepimiz tiyatro oyuncusuyuz .. kimimiz çok iyi oynyyoruz kimimiz kötü...

başka şey ülkemize bakalım yani anadolu ya özelikle batı anadoluya tiyatronun anavatanı gibi devasal büyüklüklerde antik tiyatrolar ..üzülerek söylemek gerekirse biz bu kültürün taşıyıcısı gelecege aktarıcısı olamadık..

ben tiyatro diyorum ama bütün sanat dalarını seviyorum çünkü ..her sanat dalı bizim bir tarafımızı yansıtıyor...

0|0
    0|0
  • tiyatroya bayılırım helede doğaçlama sahnelere

1|0
    0|0
  • tiyatro tabiki

0|0
    0|0
  • kesinlikle tiyatro havası bile değişik..

0|1
    0|0
  • genelde sinemayı tercih ediyorum..

0|0
    0|0
  • ikisnde güzel ama tiyatro daha fartklı tabi :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle tiyatro.

0|0
    0|0
  • Tiyatro bence emek çok ve kişisel yetenek çok önemli

0|0
    0|0
  • tiyatro

0|0
    0|0
  • tiyatro.

0|0
    0|0
  • tiyatro

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• tiyatro bambaşka bişi

1|0
    0|0
  • Tabiki tiyatro bambaşka olur.

0|0
    0|0
  • Sinema, daha fazla etkiliyor, ama tiyatro da güzeldir

0|0
    0|0
  • Sinema.

0|0
    0|0
  • tiyatro..

0|0
    0|0
  • 2sini de sanat için yapılan birşey ama bence bana göre sinema daha sanatsal .:)

0|0
    0|0
  • her zaman sinema

tiyatro sevmem

sinemada tiyatrocu style performans göstereni de pek kabullenmem

batar

0|0
    0|0
  • Tiyatro daha sanatsak bence fakat keşke sinemaya gittiğim kadar tiyatroya gitsem malesef takip etmiyorum :(

0|0
    0|0
  • Sinema.

0|0
    0|0
  • Tiyatro..ama ben sinema severim

0|0
    0|0
Yükleniyor...