Sabah kahvaltı niyetine yediğiniz şeyler nelerdir?

Evde kahvaltı imkanı bulamayanlardansanız kahvaltı niyetine yedikleriniz nelerdir? Poğaca, börek, çorba v.s.Ben bu sabah pastaneden alınmış 2 adet ev poğacası ve oğlumun arabada bıraktığı yarım kalan çikolatayı yedim.

0|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

• Kahvaltı günün en önemli öğünlerindendir..Geçiştirilmemesi gerekir..Bedeni güne hazırlar, ihtiyacı olan enerjiyi verir..

Yalnız, uykudan henüz uyanmış olunduğundan, çok ağır şeyler yerine hafif ama besleyici, tok tutan gıdalar tercih edilmeli..

Müsli, yulaf gevreği, süt, çorba, kahvaltılık malzemeler, meyve suyu gibi kan şekerini yavaş yükseltip hızla dşürmeyen gıdalar kahvaltı için uygundur..

Milletçe kahvaltıyı ve öğlen yemeğini geçiştirip, akşam yemeğine yüklenmekle hata yapıyoruz..Alınan kiloların en büyük nedeninden biri de bu yanlış..

Bir sözü söylemeden geçemeyeceğim : Kahvaltısını krallar gibi, öğle yemeğini prens gibi , akşam yemeğini fakir gibi ye..Bizde ise durum tam tersi maalesef..

Kahvaltı etmeden evden çıkmam, çıkmak zorunda kalsam bile yoldan poğaça, çikolata almak yerine ofisimde devamlı bulundurduğum kuru kayısı, kuru incir , badem, ceviz,yulaf ezmesi vs gibi ürünlerle birlikte markete uğrayarak aldığım sütü içerim..

0|1
    3|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Su gidiyor en fazla sabahin köründe; link

Afiyet olsun sizlere de bu arada.

0|1
    0|0
    • sizede afiyet olsun.onları hiç sevmiyorum ben. onun yerine şöyle bir kelle paça olucak misss

• Kelle paca mi? Hem de sabah sabah...

Yok yahu ben mümkün degil yiyemem.Zaten sabahlari zar zor kahvalti ederim.

O da en fazla misir gevregi.Denk gelirse de belki simit. :)

tesekkür ederim ayrica

• tavsiye ederim :) bir deneseniz ben daha önce neden bunu yememişim diye kendinize kızabilirsiniz :)

• poğaça,tost,meyve suyu v.s..

0|1
    0|0
  • benim kadar sağlıksız besleneni yoktur eminim kahvaltıyı sevmiyorum en fazla tost yerim o yoksa çerezlerle idare ediyorum

0|1
    0|0
  • bi kere sebzeli suşi yemiştim. çok değişik şeyler yediğimi hatırlamıyorum.

0|1
    0|0
  • Makarna yiyorum ben :D

0|1
    0|0
  • peynir zeytin vs.

0|1
    0|0
  • sarelle,pekmez,bal,reçel,

0|1
    0|0
  • sabah sabah mutfakta ne bulursam yerim

0|1
    0|0
  • afiyet olsun:d saydıklarını yerim ben de kahvaltıda şu yenir bu yenir gibi ayırmıyorum

0|1
    0|0
  • Bu sabahhh cikolata yedimmm sadeceee yeterr

0|1
    0|1
  • açım aç şimdi çıkmam lazım birşey hazırlamaya vaktim yok.sanırım poğaça yicem :(

0|1
    0|0
  • Çorba varsa çorba içerim o da yoksa mısır gevreği felan

0|1
    0|0
  • evde yogurt yap, ilk 2 gün açma.. sulanır. bunları yanında goturebilirsin

artık bircok ılde, çiğ hijyenik süt satan ciftlikler var, muhendis denetiminde, sadece süt üretiyor ve özel ambalajda teslim ediyorlar

yogurt triptofan içerir bu da açlık hissini keser, aynı madde tavuk ceviz ve kuruyemişlerde vardır

badem , fındık , hurma kayısı al, 2 tane yesen tamam

0|1
    0|0
    • facebookta doğal yerli ürünler satan çiftlikler var gruplar var, gdosuz yerli ağaçların ürünlerini satıyorlar, ben sipariş verdim ceviz badem, zeytin (kostiksiz ve boyasız ) polen gonderecekler. bal da satıyorlar ama evde var. bir de taste made diye youtube kanalı var ordakı vıdeoları da izle güzel tarifler var- vegan raw olanlar çok süper.. yanı vejeteryan ol demiyorum ama dene, tarifler lezzetli

• Yahu kim uğraşacak okadar.iki poğaça tamamdır

• kız hasta olursun o poğaçaları ben de cok seviyorum ama kullanılan yagın turu baska evdekı yağlar gibi değil özel bir yag

ve boyle dfonup kalıyor

ben de senın gıbıydım bu tarz şeyleri çok yerdim, sonra hastalandım 3 yıl bagırsaklarla ugrastım

baktım olmucak natural beslenmeye döndüm

bari saglıklı atıstırmalık al, kimyasalsız kurutulmus meyve hurma badem fındık fılan

Erkekler Ne Diyor 5

• Patrondan sağlam bir fırça yedim bugun. İyi geldi.

0|1
    0|0
  • Makarna var birazdan onu ısıtır yerim :D

1|1
    0|0
  • sade kahve ve sigara.

0|1
    0|0
  • bir tane tam yağlı poğça

0|1
    0|0
  • Portakal soslu ördek yemeden kendime gelemiyorum