Rüya yorumlayan varmi?

esim ve minik oglumla denizdeyiz ama kap karanlik bir deniz mavi dgl heryer karanlik oglumda can simidi var ayaklarimizi sallamadan denizin icinde durabiliyoruz, batmaktan korkuyoruz. sonra bir yere gidiyoruz iskence ypailiyor insanlara saklaniyoruz ondan sonra bir dügüne gidiyoruz cok zengin olmusuz davulcuya 1000€ bahsis veriyoruz. Bu rüyanin anlami nedir sizce?

Güncellemeler:
bide zengin derken mark zuckerberg gibi zengin olmusuz milyoner milyarder falan.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Denizin kara olmasi biraz sorun yapabilir. Biraz sorunlar yasayabilirsiniz. Denizin dibini hissettiyseniz ozaman demektirki onun sonucu da size bagli yani iyi olmasida kötü olmasida. Batmakdan korkuyoruz demissin, hayi bir sorun olucak ama büyük ihtimal birbirinize destek cikarak ondanda kurtulacaksiniz. Paraya dokundunmu bilmiyorum ve davulcu nun yanindaki insanlar tanidikmiydi ? Eger buna benzer ise, para hep cene dir yani birisi hakkinizda konusacak dedikodu yapilacak gibi. Tabi ruyanda kimi goruyorsan o yapar büyük ihtimal.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Senin ruya'n keçileri kaçırmış :)

0|0
    0|0
  • Senin için kararmış muska yazdır kendine:D:D

0|0
    0|0
  • oğlunla birlikte kendini kaybolmuş amaçsız unutulmuş hissediyorsun.

çevrendeki birisi etrafındaki insanlara kötü davranıyor. patron veya kaynana olabilir.

son olarak da gelecekle ilgili maddi olarak umutlusun beklentin var

0|0
    0|0
    • evet ama nasil yorumlayabiliyorsunuz?

• bazen rüyanda gördügün insani ertesi sabah görüyorsun ya da bir konusmada onun ismi geciyor, bu ne anlama geliyor?

• bilinç altı bazı şeylerin farkındadır görüşme ihtimali olduğunu bilincinden daha iyi bilebilir ve bunu rüyada ortaya çıkarabilir

bir diğer olasılık tesadüf

bunların dışında rüyalardan sihirli anlamlar çıkarmaya gerek yok :)

• şimdi hatırladım bende sabah gördugum ruyayı yazdıgım kagıdı kaybettim

senin ruyana gelince ayagını yorganına göre uzat diyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Deniz ve para için sıkıntı denildiğini duydum.

Para hastalıktır darlıktır.

Uyandığında rüyanı kimseye anlatma ışığa anlat derler.

0|0
    0|0
  • Deniz ruyaları güzeldir.Ancak aydınlık olması kaydıyla.

Dua okuyun.Hayırlara vesile olur inşallah.

İçinizi karartmayın.İyi geceler.

0|0
    0|0
  • Öncelikle şunu belirtelim sağ tarafına yattıgında gördüğün rüya önemli olan + olarak rüyanı herkese anlatmamalısın hayra yormaya çalış her zaman.

Rüyana gelirsek ufak bir sıkıntı yaşayıp atlatacaksınız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...