Telefonunun ön kamerası olduğu halde hâla ayna karşısında fotoğraf çekenler?

Az önce gördüm de aklıma geldi soru.Telefonunun ön kamerası olduğu halde hâla ayna karşısında fotoğraf çekenler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce neden böyle bir şey yapıyorlar? Genelde zaten bakıyorumda hep son model telefonlar falan.Hava atmak için falan mı? Aynada resim çekenler neden çekiyorsunuz?

Allah çektirmesin.

Güncellemeler:
Hadi ön kamera MP'si düşük diyelim ki bence gayet güzel çekiyor.Döndür telefonu kendine öyle çek, ne gerek var ayna karşısında çekmeye!?
Benim ön kameralı telefonum yokkene hep özenirdim ön kamerasıyla resim çekenlere bence çok cool :(

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ön kamera çözünürlüğü her daim düşük olduğu için son tercihtir. Bir de ön kameradan çekilen fotoğraflar da pek tuhaf görünüyoruz.

cut.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ön ve arka kameralar arasındaki farktan.

1|0
    0|0
  • genelde kızlarda görüyorum

1|0
    0|0
  • huylu huyundan vazgeçmez :D hesabı bizimkisi ( bizim ki derken ben pek fotojenik değil , ayna karşısına da pek geçmem zaten )

1|0
    0|0
  • ayna karşısı foto çekinme artık gelenek haline geldi :)

1|0
    0|0
  • 1,3 mp ile 5/8 mp bir değil şimdi yanlış yerden vurdun soran.

1|0
    0|0
  • mp ve lens farkından dolayı

1|0
    0|0
  • basta kendi kendine fotograf cekmek başlı başına zahmetli bir iş

1|0
    0|0
  • takılma böyle şeylere

1|0
    0|0
  • Önkamera, iş görsün diye yapılmıştır.

Arka kamera her zaman daha kaliteli çekimler sunar.

Benim merak ettiğim, herkesi eleştirenler acaba kendileri çok mu mükemmeller?

0|0
    0|0
  • "Kafasının bir köşesinde birazda olsa beyni olduğu halde neden o beyni kullanmazlar ki?" sorusuna eş değer bir sorudur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ön kameranın pikseli düşükte ondan

1|0
    0|0
  • Sonuç olarak ikisinde de Selfie ötesine varamıyorsun.

1|1
    0|0
  • ön kameranın çözünürlüğü daima düşük oluyor o yüzden olabilir.bide aydan çekmek tarz olmuş artık banyoda felan çekip atıyorlar:)

1|0
    0|0
    • dediğim gibi aynadan çekincetarz oluyor artık nasıl bir tarzsa yapıyorlar işte

• ve dudaklarını bukenler

1|0
    0|0
Yükleniyor...