Sorsak sevgililer gününü bilirsiniz peki kütüphane haftasını bilir misiniz ?

Bugün dışarıya çıksak tüm sevgililere ya da tüm gençlere her kim ise sevgililer günü ne zaman diye sorsak eminim ki herkes doğru cevabı verir. Tanıdığım o kadar çok insan var ki sevgililer gününe 1 ay kalıpta sevgilisine ne alacağını düşünen. Oysa kütüphane haftasını sorsak gençlere çok azının bunu bileceğinden eminim. Bu yüzden bizde ki kütüphane haftası hiç bir değer kazanamıyor. Dolayısıyla kültürel anlamda geride kalmış bulunuyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz bunlar hakkında ?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çok doğru dedin. Bizim millet sadece kendi zevkine ve işine geleni ancak bilir böyle gerekli şeylere kafa yormaz.

(Maksimum Gizlilik)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sevgililer gününde kütüphane haftasınında benim için zerre değer yok :)

kitap okumak istersem gider satın alırım

0|1
    0|1
  • Sadece bu soru için demiyorum ama bir şeyin başka bir şeyle kıyaslanarak sorulmasından zerre haz etmiyorum. Sevgililer günününde bir anlamı olduğunu düşünmüyorum da işte toplum olarak benimsetilmiş.

0|1
    0|0
  • Sevgililer günü maddi bir gün olduğu için herkes tarafından illaki biliniyor...Manevi günleri sadece ilgilenenler bilebilir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• profil resmin güzelmiş ...

at bakıcısı hanım ... :) :) :)

0|1
    0|0
  • özel günlere karşı alerjim var

0|1
    0|0
  • soru sorma şeklin hiç hoş değil nerden biliyorsun kimin neyi bilip neyi bilmediğini kütüphane haftasına ilgisizliği tartış kütüphaneler e olan ilgisizlikten bahset ama asla bu tarz bir uslupla değil

0|0
    0|0
  • ikisi ile de işim olmuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...