Metal müzik ile satanizm arasında bir fark olduğunu düşünüyor musunuz?

Ben bir metal müzik dinleyicisiyim ve buradaki kullanıcıların da bu konu ile ilgili ne düşündüğünü merak ediyorum. Size göre arada bir bağlantı var mıdır; var ise nedir?

Güncellemeler:
edit: Cevaplar için teşekkürler. Reha Muhtar sayesinde 1999'da patlak veren satanizm ve metal müzik furyası sonrasında yurdum insanı metal müzik dinleyen herkes satanist olarak yaftalanmaya başlandı. Ben de hâlâ aynı fikri paylaşan insanlar var mı diye merak etmiştim; tek tük de olsa varmış.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• bende bir metal müzik dinleyecisiyim ama birilerinin satanizimle ilgisi olmadıgını anlaması gerek gerçekten çok saçma düşünce satanist olmak için metal dinleyenlerede uyuz oluyorum metal sadece bir müzik tarzıdır bu kadar basit bu arada :D link

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Benim en sevdiğim müzik türüdür,şarkı sözlerinde genelde otoriteye karşı gelme hali vardır bunu tanrı olarak gören de vardır görmeyen de vardır..Ben çevremdekilerin etkisiyle biraz da mantıklı geldiği için daha geçen hafta ateizmi ciddi ciddi düşünmüştüm sonra tövbe ettim :D Bizim halkın aklına direkt satanizm gelir ön yargıların büyüğüdür yok öyle bir şey der kulaklığımdan son ses paschendale açarımm

0|1
    0|0
  • 30 senedir metal dinleyen ve namazını kılan kuran okuyan babamı düşündüm de bu çok ironik...

Allahsızhollandalıya katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Metal muzık eslıgınde kedı kanı ıcıyoruz

0|0
    0|1
  • Alın size satanic metalin hası: link

0|0
    0|2
  • dinlemediğim bir müzik türü bilemiyorum :)

0|2
    0|0
  • ilgisi yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Metal müzik şarkı sözlerinde yüzlerce farklı konuyu işler. Satanizm de bunlardan biridir, o kadar.

1|2
    0|2
  • zabıtaların tezgahlardan satanist diye bob marley, santana albümlerini toplaması geldi aklıma :/

0|1
    0|0
  • Metal müzik kendi içinde birçok kola ayrılır.Heavy,Trash,Black Metal.Black Metali ele alırsak Satanic Black Metal tarzında dediklerini belirli anlamda yakalayabilirsin.Gerçi bana göre ergen kitleye seslenir black metal türleri.Diğerlerine böyle bir damgayı vurmak sacma olur.Benim en sevdiğim ve yaptığım müzik türüdür.Sözlerinin sertliği ve başkaldırılığından dolayı ya da müziğin sertliğinden dolayı toplumun sacma bir önyargısı vardır malesef..

0|0
    0|0
  • tabiki var

evrensel bir seyi eger sen sıg görsellere sıgdırmaya calısırsan

o yapı cöker

0|0
    1|1
  • Metal müzik satanizmden doğmuştur zaten. Müziği yapan kişilerin bir çoğu şeytana tapar.

0|0
    2|3
Yükleniyor...