Yaz için erken rezervasyon yaptıran var mı?

Kışın ortasında yaz için erken rezervasyon yaptıran var mı?

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Erken rezervasyon olayını sevmiyorum. Şimdi tatile gitsek iyi olur dediğim anda gitmek daha çok hoşuma gidiyor. Birde hastalık var ölüm var gitmediğim tatilin parasını peşin peşin ödemeyi sevmiyorum, doğru da bulmuyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Şu sıralar aklımda yaptıracam güveniliri Bi firma olsa

0|1
    0|0
  • yurt dışıysa gerek var bence, ki biz yaptırdık, çok şey hazır

0|1
    0|0
  • Lastminute olayını daha çok seviyorum

0|1
    0|0
  • Bangır bangır yapılan indirimlere, kampanyalara içimiz gitse de, hep en kötüsünü düşünüp son güne kadar bekleriz. İşin içine para girince garantici davranıyoruz :)

0|1
    0|0
  • Babam hep öyle yapar iyi oluyor..

0|1
    0|0
  • Bence gereksiz

0|1
    0|0
  • yazdan yaptıran var..

0|1
    0|0
  • Kim öyle kim kala son anda yapılan planlar daha heyecanlı ve zevkli olur.

0|1
    0|0
  • Yurt disi dusunuyorum o yuzden tam karar veremedim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Mart Nisan gibi yaptırırm, tatile gitmeden önce nette araştırmam 1 hafta 10 günümü alıyor en ince ayrıntısına kadar bakıyorum çevresine vs falan, sonra 5 seçeneği kağıda yazıyorum fiyat olarak bana uygun olanları ve oda durumu vs olarak işaretliyorum her gidişimde 15 20 gün kalıyorum, seçtikten sonra adamın hesabına kaporasını yatırıyorum 100 tl, o gün gitmesemde 100 tl yansın sorun değil, Hayatım boyunca 3 defa hiç bıkmadan gittiğim tek yer burası

link

Kaldığım apart link

0|1
    0|0
  • evet ben yaptırdım

hersey cok güzel olacak

şimdiden sabırsızlanıyorum biliyormusun

gözümde tütüyor

gecen sene cok güzeldi bu sene daha güzel oalacak

nere dersen kamboçya kampong

link

0|1
    0|0
  • hacım ben tatillerimi genelde fırsat sitelerinden alıyorum şuana kadarda hepsinden memnun kaldım. fiyatlarda gayet uygun oluyor.

0|1
    0|0
  • panpa son 3 gün yaptırdın yaptırdın artık kredi kartına taksit yapılmayacak uzun vadeli

0|1
    0|0
  • Ben yaptırdım. Fakat burasida Tirkiye.hic belli olmaz tatili ucuza getirdik derken 6 ay onceden yaptirip, acenta batip bana da patlayabilir.:-)

0|1
    0|0
  • Yazın nerde çalışacam diye düşünüyorum...

0|1
    0|0
  • bu yaz askerde olucam manisak ırkağaç jandarma komando ordu bizi bekler :)))

0|1
    0|0
  • Yalnız sezon zamanı belli olduğu için bir çok lüjs otel erken rezervasyonda pek de indirim yapmıor

0|1
    0|0
  • yok

0|1
    0|0
Yükleniyor...