Bu sitede hiç fenomen olmaması güzel değilmi

diğer sitelerdeki gibi fenomenler yok bu sitede çok popi olayım diyenler yok mesela. kültürlü ve upuzun yazanlar arasındada yok, güzel ve yakışıklılar arasında da yok. herkes kendi yağında kavruluor ksnin işte bu tarafını çok seviyorum dsadsd

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Yanlış gözlemlemişsin.

0|1
    0|0
    • Tabikide. Buradaki bazı kişiler yalan yanlış bilgiler sunuyor. Mesela cool, entelektüel denilen üyeler yaş, meslek neredeyse bazıları fake gerçek hayatta olamadıklarını sanala döküyorlar. Bazılarıda tanınmam popüler olmak için başkalarının resimlerini sergiliyor. Şu an yeni GURU olanlar Level 1 ken değişiktiler. GURU olunca şımarıyorlar. Levelden levele kendinilerini değiştiriyorlar.

• galiba haklısın varmış öyle bukalemunlar

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne diyeceğimi bilemedim.

0|0
    0|0
  • Olsa ne ,olmasa ne .. ben her türlü seviyorum bu siteyi..:)

0|0
    0|0
  • He ya he. Herkez bir fenomen , cool olmak pesinde. Neysem O yum demiyor. Fenomen nedir ya ?

0|0
    0|0
  • Xper almaya çalışanlar takipçi kasmaya çalışanlardan daha az olduğu için olabilir.

0|0
    0|0
  • Süper bir şey.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Var burada bir kaç şizofrenik depresif, sana denk gelmemiş.. Aptal yorumlarıyla popülarite sağladıklarını sanıyorlar ama kemikleşmiş kadroda sıkıntı yok.. :)

3|1
    0|1
  • Sana denk gelmemiş .

0|0
    0|0
  • Herkeste bir atar..

0|0
    0|0
  • Orasını burasını çekip avatar yapanları görmemişsin. Sitedeki kızların birbirine girdiği soruları da... İyi ki de görmüyorsun diyeyim.

0|0
    0|0
  • Bence sen öyle zannediyorsun :)

0|0
    0|0
  • Olur mu ya, burada küçük dağları yaratanlar var

0|0
    0|0
    • Virgülü unutmamışsın fakat, cümlenin sonuna noktayı unutmuşsun.

• bide gizliden sorabilme tarafınıdaa sevmişsin heralde

0|0
    0|0
  • he öyle bnce de

0|0
    0|0
  • Kimseyi sallamayan biriysen, soru cevap verip geçiyorsan şirinleri göremezsin tabii.

0|0
    0|0
Yükleniyor...