Yılda kaç kitap okursunuz? Ne tür kitaplar okursunuz?

Kitap okuma alışkanlığınız var mı? Yılda kaç kitap okursunuz ne tür kitaplardan hoşlanırsınız?

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• Bu aralar -ki o da burada konuşup tanıştığım bir üye sayesinde oldu- okuyorum çokça...

İki ayda 10'a yakın kitap okudum... Ve derin darbemi çok yakında Tutunamayanlar ile yapacağım...

0|0
    0|0
    • Peşinden tatlı olarak Korkuyu Beklerken eklenirse pek bi' hoş olur bence.

• Eklerim sıkıntı değil de 700 küsur sayfa beş ayda ancak biter...

• Vakit önemli. Ben de çok ayıramıyorum. Kitap kendini okutturuyor ama, sıkıcı bir hal almaz en azından.

Kızlar Ne Diyor 7

• değişiyor haftada iki kitap bitirdiğim olur.zamanıma bağlı çok yoğun olduğum zamanlar en azından günde 10,20 sayfa okurum kitaptan ama mutlaka okurum.seviyorum.kendi kendime kalıp hayal kurabildiğim tek şey kitaplar

0|0
    0|0
  • 0 ila 365 arası bir sayıdır ve muhtemelen 60-70 dir.

klasikler, tarih, felsefe, sosyoloji, psikoloji, şiir

0|0
    0|0
  • Saymıyorum ama kitap okumayı çok severim. Türü farketmez, güzel olan her kitabı okuyorum.

0|0
    0|0
  • saymıyorum ama okuyorum.ask kitabı harıc her turden okuyorum ama en cok kısısel gelişim psikoloji tarih kitapları okuyorum

0|0
    0|0
  • bilim kurgu , gerilim okuyorum

0|0
    0|0
  • Çok okurum , hep okurum ..

Tür far etmez .. En çok sevdiğim siyasi-tarih kitapları ama ..

0|0
    0|0
  • 20-25 civarı okuurum..sürükleyici bir seri keşfetmişsem sayı artar...bilimkurgu tercihimdir ama her tür okurum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Aslinda bir süredir kitap okuyamiyorum özellikle üc yildir.üc yil önce yilda en az 20 kitap okurken son uc yildir pek firsat olmuyor.ama bu sene azim ettim basladim birinci kitaptayim bakalim:)

0|0
    0|0
  • Yaa bu yabancı dizileri izlemeye başaldığımdan beri kitap okuyamıyorum en sonunda neti kapatacağım o olacak yani

0|0
    0|0
  • Bazen çok bazen az, ruh halime, o anki uygunluğuma göre değişiyor.

Kafa açan kitapları severim.

0|0
    0|0
    • Eklerim sıkıntı değil de 700 küsur sayfa beş ayda ancak biter...

• Tutunamayanlar mı? Evet okuyanlar tadından yenmediğini yazmış... Kütüphanemde olsun istiyordum aldım mutluyum...

• en son ilk okul 4te ''balonla dünya turu'' adlı kitabı okumuştum.

0|0
    0|0
  • kitabin kalinligina bagli ama en fazla 2 ayda bir kitap bitirmeye calisirim tarih siyasi ve psikoloji konulu kitaplar favorimdir

0|0
    0|0
  • hic okumuyorum

0|0
    0|0
  • sayı olarak bilmiyorum ama mümkün olduğunca fazla kitap okumaya çalışıyorum bazen ayda 3-4 bile oluyor

0|0
    0|0
  • Kitap okumam dostum.

0|0
    0|0
  • olmuyor malesef okuma alışkanlığım pek yok kızıyorum kendime bu yüzden

0|0
    0|0
  • 2-3 günde bir kitap bitiririm kalın kitapları bazen haftada 1 kez. Onun dışında hergün kitap bitirmeye çalışacağım

0|0
    0|0
  • 20 kıtap okurum

0|0
    0|0
  • yılda 1 kitap okurum

0|0
    0|0
  • Yilda 52 kitap okurum. Daha cok tarihi romanlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...