Kitap kurdu olan var mı?

Arkadaşlar güzel bi kaitap tavsiyesi istiyorum, konusu daha çok aşk olursa iyi olur :))

0|0
13|18

En İyi Erkek Görüşü

• Genç Werther’in Acıları,Johann Wolfgang von Goethe belki dünyada yazılmış en güzel aşk kitaplarından birisidir bilmiyorum benim 19 yaşımda okuduğum bir kitap belki bulanımlı bir dönemine denk geldiginden dolayı bana çok güzel gelmişti.. okuyupta bunu begenmiyen insanı tanımıyorum..bence sizde çok seveceksiniz okursanız eger okuduktan sonra , sorunuzu güncelleyin yorumlarınızı duymak isterim bakalım benmi fazla abartıyorum uzun bir zaman gecmiş aradan. 14 yıl geçmiş dile kolay degil ..hüzünlendim birden zamanın nasıl böyle gectigini görünce..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Elif Hangi Tarz Seviyosun Yeni Başlıyorsan Calı Kuşu Yanlış Anlama Yaşın Kücükse Ama Zeka Meselesi Stratejik Seviyorsan Aldolf Hitleri in Kav Gam I Öneririm Tarih E Meraklıysan Kadir Mısıroğlu Osmanoğulları'nın Dramı Adlı Kitap I Öneririm Dünya Klasiklerinden Anna Karenina Serisini Veya dostoyevski Den suç ve ceza Yi Öneririm Sen Ne Tür Sevdiğini Söyle Ona Göre Daha Farklı Önerilerimde Olabilir

0|0
    0|0
    • yaşım 18, Hitlerden nefret ederim, tarih olabilir istanbulun fethi yada önemli bir şahsiyetin hayatı, suç ve cezayı lise 1de okumuştum :)), genel olarak bu ara aşk konulu şeyler istiyorum ama sen bilirsin genede tarih, aşk ve polisiye diyorum şimdiden teşekkür

• not aldım hepsini teşekkür :))

• Tamam Hadi Kolay Gelsin Ama Seni Tebrik Ediyorum Artık Okumayı Seven Cok Kişi Kalmadı İyi Günleer

• Öyleydim.Haftada 3 kitap okurdum.Sora duruldum.Aylardır kitap okumuyorum.Belki de bu bilgi birikiminin yıllarca bana yetebileceğini kendi kendine beynim düşünüp, benim için hayata yansıtıyordur.

0|0
    0|0
  • Konusu aşk değil ama Millenium serisini tavsiye ederim.(şiddetle:))..Roman kahramanına hayran kalıcaksın

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı severim ama aşk romanı tarzı okumaları hiç sevmem, onun yerine bana birşey katacak şeyleri tercih ederim.Ancak Romeo ile Juliet'i okumadı isen de tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Konu aşk. Türü ne olsun? Roman / Öykü / Deneme / Şiir?

0|0
    0|0
  • Robert Greene-İktidar

Paul Ekman-Yalan söylediğimi nasıl anlarsın

0|0
    0|0
  • -pink

0|0
    0|0
  • zülfü livaneli - mutluluk

0|0
    0|0
  • Bir Cinayetin Psikinalizi !

0|0
    0|0
  • Aşkta ilk çeyrek

Bay belki

Aşk-ı yeksan

Sahildeki evimiz

0|0
    0|0
  • yenilerde iyi yok

0|0
    0|0
  • eski kurdum

0|0
    0|0
  • Ayşe kulin Sevdalinka

0|0
    0|0
  • Adam Fawer Olasılıksız, empati

0|0
    0|1
  • heycan verici kitapaları severim cok

0|0
    0|0
  • Aşkı Bulmanın ve Korumanın Yolları-Kürşat Başar

0|0
    0|0
  • Elma kurdu olmaz mı? Tanpınarın Huzur kitabını okumayan birisi aşk romanı okumamış demektir.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• marquez'in kolera günlerinde aşk,

sabahattin ali'nin kuyucaklı yusuf,

tom robbins'in parfümün dansı,

coelho'nun muhtelif kitapları;

ha bir de şöyle bir aşk anlayışımı silkeleyip atsın dersen

schopenhauer'ın aşkın metafiziği

benim tavsiye edebileceğim kitaplardır.

0|1
    0|0
  • canan Tan okumalısın..

yüreğim seni çok sevdi..

en son yürekler ölür

0|0
    1|1
  • Ben buaralar asmama rağmen kitaplar candır

0|0
    0|0
  • kürk mantolu madonna mutlaka okumalısın

ilahi aşk olsun dersen ilgin varsa elif şafak olabilir

veronika ölmek istiyorda güzel ve akıcıdır

mucizevi mandarinde olabilir akıcı baya

aşk istiyorsan bunları önerebilirim

0|0
    0|0
  • Gurur ve önyargı-Jane Austen

0|0
    0|0
  • aşk diyorsan marc levy-keşke gerçek olsa ilk kitabı bu , ikinci kitabı da sizi tekrar görmek...ikisi aynı olayı anlatıyor devamı yani.

0|0
    0|0
  • Çok severim kitap okumayi:) kendi oluşturduğum kütüphanem var. Her tur kitap okurum fakat en cok etkilendiğim V.C.Andrews'in romanları ozelliklede Çatı serisi.

0|0
    0|0
  • Paris Büyüsü.

0|0
    0|0
  • Muhteşem Gatsby. İçindeki aşk da var.

0|0
    0|0
  • bir gün (david nicholls)

0|0
    0|0
  • aşk kitabı okumam.evimde yüzlerce kıtap var ama bır tanesı bıle askla ılglı dgldır.

0|0
    0|0
  • Elif safak Ask:))

0|0
    1|1
  • elif safak ask

0|0
    0|0
Yükleniyor...