Türkiyeyi seviyor musunuz ?

soru gayet açık , daha açıklama yapmama gerek yok :DDD

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini dindar sananlar. Kendini yandaş kendini candaş görenler .

Adalet yok

Kalkınma yok

Türkiye yi olduğu gibi sevmek dalkavukluktur . Bu düzeni temsil eden herşeyi neden sevelim.

Tabi sevmiyorsakta yanlışları en azından belirtmek gerekir sonra da çözüm önerileri . Gerçi soruya odaklanırsak :

Her alanda kısa vadeli bir zihniyetle icraatler var ama ve kısa sürede çökmektedir. Örnek vermeye kalksam sığmaz ve tonlarca cevap olur.

Ben şimdi bunları mı seveyim ?

Düzeltme taraftarı olan yanlışa idrak edebilen ve en önemlisi bu konuda temelleri atan ve icraatlerde bulunulduğunda Türkiye yi severim.

Şu anda malesef sevmiyorum . Birkaç hoş şeyleri olsa da olumsuz tarafı ağır basmakta.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Ülkemizi seviyorum ama yöneticilerimizin izlediği dini ağırlıklı,pasif ve boğucu politikalarını sevmiyorum. Eğitimimiz yeterince kaliteli olsaydı bugün insanlar cahilce hareketlerde bulunmayacaklar ve ülkemizin başına bunlar gelmeyecekti. Sorsan her 3 gençten ikisi yurt dışına gidip kendini kurtarmanın derdinde. Ülkemiz kaçılacak değil rağbet görecek bir yer haline gelmeli. Halk olarak en büyük görev de bize düşüyor.

0|0
    0|0
  • türkiyeyi seviyorum ama aynı şeyi insanları için söyleyemeyeceğim

0|0
    0|0
  • Ülkemi seviyorum. İnsanlarini sevmiyorum.(Siyasetçileri, Gazetecileri, Yorumculari, Oyuncuları vs vs. ) Kısmetsede 2 seneye yurt dışına yerleşme niyetindeyim.

0|0
    0|0
  • insan vatanını sevmezmi, sevmiyorun diyen yalan söyler ve vatan kıymetini bilmeyendir

1|0
    0|1
  • ATATÜÜRK olsaydı bir ayrı sevecektik ama yine de vatanımızı korumalıyız.atatürk buvatanı bize emanet etti.

0|1
    0|0
  • 23 yıldır bu ülkenin topraklarında yaşıyorum bu ülkenin sağlık hizmetlerinden yararlanıp bu ülkenin okullarında okuyup bu ülkenin herhangi bir kurumda ekmeğimi kazanıyorum sevmem için haddinden fazla sebep var :D

0|0
    0|0
  • Türkiye'yi elbette seviyorum ama elimde imkan olsa çoktan basıp giderdim:D

0|0
    0|2
  • seviyorum hemde cok alsana bana :)

0|0
    0|1
  • bence sordugun soru cok acık degil

açıklama istiyorum

0|0
    0|0
  • Türk olmayı Türkiye yi seviyorum ama yaşanmaz hale geldi malesef o yüzden ilk fırsatta terkederim

0|0
    0|1
  • ülkem güzelde bu lanet yobaz cahil kültürün içinde yaşamak acı veriyor.Fırsatım olsa durmam amerka ya giderim ama imkan yok

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Seviyorum burnumda tütüyor bazen :(

1|0
    0|1
  • Bu cennet vatan sevilmez mi? Ölünür be ölünür !

0|0
    0|0
  • seviyorum ...

0|0
    0|0
  • Başında dinden prim yapan yobazlar olduğu sürece sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Seviyorum fakat çok geri kafalı bir ülkeyiz genel anlamda konuşuyorum istisnalar olabilir bu yüzdende soğuyorum elimde olsa gitmiştim

0|0
    0|0
  • seviyorum desem yalan olur,sadece coğrafi ve turistik açıdan seviyorum,gezmek için coğrafi koşulları çok güzel bir yer.ancak insanları da bir o kadar kötü.her ne kadar gelişiyor densede insanların %90'ı cahil,kültürsüz.herkes çok bildiğini zannediyor ama hiçbirşey bildikleri yok.geri kalmış bir ülke.bunları yurt dışına çıkmış birisi olarak söylüyorum.yabancı ülkelere gittiğinizde kimse kimseyle ilgilenmiyor.herkes istediğini yapmakta özgür,herkes birbirine saygılı.şimdi diycekler işte türkiyedede böyle durum.ama türkiye'de bir toplum baskısı var.toplumdaki bazı kesimlerin hoşuna gitmeyen bir davranışta bulunduğunda bu sana pahalıya malaluyor.ayrıca türk toplumunda dedikoduda gerçekten çok fazla.

0|0
    0|0
  • Seviyorum, Türküm ana vatanım.

Ama abd gibi yabancılar yönetiyor o ayrı.

2|0
    0|2
Yükleniyor...