Cocacola ya laf atıcağına, sen bir kola yap

Dünyanın en iyi kola üreticisi ol, öyle bir logo yap ki tersten de düzden de "Allah var,Muhammed var" yazsın.

Erdal demirkıran böyle diyor.

Nasıl sizce?

• Beğendim
    75% (6)20% (1)54% (7)Oy Ver
  • Beğenmedim
    25% (2)80% (4)46% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence kola yapmasın koladan daha güzel ve daha sağlıklı birşey yapsın... Ve ben Allah ve Muhammed isimlerinin , atılacak ve tekme ile sağa sola fırlatılacak objelerin üzerine döşenmesine karşıyım. O aşk gönülde olsun, ama yapılanlar Allah rızası için olsun.

1|0
    0|0
  • Neyseki coca cola içmemeye gayret ediyorum ama diğer kolalarıda her yerde bulmakta zorluk yaşıyorum. Ayrıca Rabbimin ve peygamberimin ismi öyle saçma sapan şeylerin çöplerde gezecek şişelerin üzerinde yazmamalı.

1|0
    0|0
  • Çok iyi demiş

0|0
    0|0
  • rabıbıın (cc) ve efendımızın ısımlerı anlımızın ve kalbımızın uzerınde yazılacaktır başka hıc bır yerde değiil

0|0
    0|0
  • Böcek miktarını söylerlerse yapcam onu bekliyorum da haber yok.

0|0
    0|0
  • İyi demiş hoş demiş de kola değil başka birşey yapsın.Yararlı bişey yapsın dicem de tutmaz gerçi.. illa kanserojen madde olmalı ki çocuklar bağımlısı olsun..

0|0
    0|0
  • Hıh demi yaaaa :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Mesele coca cola değil coca cola nın sahibi yöneticisi olanların davranışlarıyla alakalı dünya üzerinde müslüman düşmanı olan bir devletin sahibi olmarı ya da destekçisi olmaları, müslümanlar arasında bir duyarlılık oluşturup karşı tepki vermeyi gerektirir karşı tepki ticari baskı ile olur fakat bunu yapacak gücümüz ne yazık ki sadece potansiyel mana var olmaktan öte gitmediğinden müslümanca bir duruş sergilemek adına içmiyorum ve içmeyin dememiz gerekir bu coca colaya laf atmak değil coca cola nın üreticilerinin sinsi çarkına çomak sokmaktır türkiyede kolalar bardaklara aktıkça filistinde müslüman kanı akmaya devam edecektir.

Gel gelelim bunu söyleyen dünyanın en akıllı insanına (ki söylemişse senden duyuyorum) akıl tepki göstermek adına uydurma karalama kampanyası yapanla, yürekten ve inanarak mücadele edeni ayırt edebilmeyi gerektirir; akıllı olmak ise içinde bulunduğun durumu görüp hayatını ona göre şekillendirmeyi gerektirir.Saygılar...

0|1
    0|0
  • Erdal Demirkan burada saçmalamış ulan sanki evde limonata yapıyorsun bol kepçeden "kola yap logo koy" demesi kolay. Adamlar uzun vadede insan vücuduna çok ciddi zararlar veren bu zehirin formülünü saklıyorlar. Coca Colayla uğraşıcağına nedemek tüketmemek demek uğraşmak demek değil çarpıtmış

0|0
    0|0
  • salakça bu mudur yani dine Allaha sahip çıkmak ticari hamle kendin ol kendin onların yaptıklarının daha iyisini yapacağına kendi içeceğini yiyeceğini dünya markası yap yapabiliyorsan muhammed felan yazmasın gerekte yok

0|0
    0|0
  • Dur kolanın formülü olacaktı ders notlarımın arasında hemen yapayım.Laannn erdal saçma sapan konuşma çigerim.Yapabiliyor olsak yapardık zaten üstüne de "koyduk mu ?" yazardık.

0|0
    0|0
  • Erdal demirkıran kendini zeki zanneden fakat vasat yazardan öteye gidemeyecek adam gene saçmalamış kolaydı zaten bunu yapmak

0|0
    0|0
  • Kolamız var, diğer bebek bezi temizlik vb ürünlerimiz yok ,söze gelirsek çamaşır deterjanı yapalım üstünde mehmet yazsın ariel yerine sözünü söyleyen sarp daha güzel söylemiş (:

0|0
    0|0
  • Diyeceğine kendi yapsın

1|0
    0|0
  • artık kola içmiyorum diş doktorum yasakladı ;)

0|0
    0|0
  • saten çalmıslar kolanın formulunu leptopla birlikte

0|0
    0|0
  • kola yapmak mesele değil insanların içip içmemesi mesele.

0|0
    0|0
Yükleniyor...