Pet shoptan muhabbet kuşu almak istiyorum.

Ne kadardır sizce yavru fiyatları? bir bilginiz var mı?

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• alırsan bak ilgilen yengemgilin kuş evde karanlıkta gün boyu sıcaktan kavruluyordu bir gün ölü buldular ben o kadar dayanamazdım ele geliyordu uzattığında yabani değildi bizim de 2 tane vardı nasıl oldu anlamadım kapağını tam kapatmamıştım balkondaydı kapalı ama sıkışık değildi geldiğimde tek kuş vardı ama kapak yine kapalıydı edepli hayvanmış ya da diğeri de kaçmasın diye olacak ki kaçarken kapıyı kapatmış :) o kaçan cana yakındı kalan yabani onunda bir sürü kuşu olan tanıdığa evlatlık verdik bir ya da iki yavrusu olduktan sonra o da öldü şimdilerde yine çok istiyorum ben de bir kuş almayı çok balık besledim ama öldüler hep bir de akvaryumda yazık hayvanlara kuş olsun kafes de almam ya da kapağı açık olsun hep kafasına göre takılsın evde dışarda bu seferde kedi kapmasın :(

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Benim kuşu 1 liraya verem sana gel.

0|0
    1|5
  • Dostum Eminönün'de 35 Lira:D

0|0
    0|0
  • Pet shoplarda pahalı oluyor genelde bulabilirsen kuşçulardan al 20-30 arası bir şey olur maximum ve alırsan yavru al eğitimi kolay oluyor...

0|0
    0|1
    • Yavru alcamda ben istanbulda hiç kuşçu görmedim özel olarak :D

• Ayıp ettin Şevket babayı nasıl görmezsin :D link

• ben 25 tl den 2 tane almıştım 1.5 yıl olucak bence bakması çok keyiflidir
    ben gibi hayvanları çok seviyorsanız onlarda sizi sever bunuda belli ederler

0|0
    0|0
  • 20 turk lirası

0|0
    0|1
    • Ucuz mudur o kadar :)

• Kuşu ilk verdiğinde neyle veriyor. Evde buyuk kafesim varda bir daha almak istemiyorum. Sana zahmet metrobüs durağından tarifi verir misin bana nasıl gideceğimi

• Özel bir karton kutu içinde veriyor. Şirinevlerde in. Şirinevler minibüs duraklarının oradan Kocasinan minibüsüne bin. Kocasinan durağından sonraki durakta in. Durağın tam karşısında kuşçu var. Eminönü ne git oradan al daha iyi, en azından bilinen bir yer.

• 25-30 tl arası onun yerine 60 tl daha verip sultan papağanı al çok karizmatikler keratalar seviyorum onları

0|0
    0|1
    • Biliyorum sultan papağanını arkadaşımda var, ama muhabbet kuşlarına ayrı aşkım var :)

• Kafes yiyecek gaga taşı falan 90 civarı gelir, erkek muhabbet kuşu al.30 tl civarı muhabbet kuşları.

0|0
    0|1
  • alma ya ölüyorlar 25 35 arası değişir.

0|0
    0|1
  • 30 felandır heralde en fazla

0|0
    0|1
  • 40.50 civarı ama orası saçma sapan bir yer olduğu için daha fazla kitleyebilirler

0|0
    0|1
  • muhabbet mi edeceğen

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• 25 liradan basliyo. 45 e kadar var.

0|0
    0|1
  • çok yaşasın istiyosan 30 45 civarı al

0|0
    0|0
  • 45 tl ye aldım ama konusmuyor malesef artık morukladı

0|0
    0|1
    • Yavrusu mu 45 tl pahalı

• Bende çift almak istiyordum vazgeçtim :( biri ölür diğeride ölürse kaldıramam

• bu sureklılık bısıy degılkı , banada tek al konusmaz dedıler tek aldım hayvan bunalıma gırdı yaslandı resmen , kıyamıyorum 2 adet daha alıcam cıvıl cıvıl olsunlar varsın konusmasınlar , tek alma bence cıft al canı sıkılıyor cunkı , bır yere gıdnce hepten kusuyrlar ınsana valla

Yükleniyor...