Resim çizirek para kazanılır mı?

Küçüklükten beri çok güzel çizim yeteneğim var ücretsiz eğitim vermek isteyenler bile oldu. Ama babam aç kalırsın ressam olursan filan dedi ve yollamadı. Sadece meraktan soruyorum günümüzde resim yeteneği olan birisi resim işinden nasıl para kazana bilir? (bilgisayardan çizimler hariç)

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• normal bir işe gir, hobi olarak çiz. kluplere katıl. belki ilerde şansın döner ama para kazanan ressamların ortamı genelde taşaklı ortamlar oluyor, sergi açıyorsun yengeç yiyorsunuz zenginin biri geliyor alıyor falan :D sosyetenin çocuğu ancak ressam olabilir bu ülkede

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Valla kardeşim bu devirde resimden para kazanan bir kesim varsa o da zaten zengin olan kesimdir. Sosyete arkadaşı gram anlamadığı resmi hava olsun diye alır o da para kazanır. Sen yine hobi olarak yap da işe dönüştürmemeni tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • Hitler zamanında denedi, çok kazanamadı.

0|0
    0|1
  • Sergi açarsın tabloların satılır ve kazanırsın, fakat her güzel çizim yapan ressam değildir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kazanabilirsin. Ancak eserlerini satmak için ''tüccar''lar bulman lazım. Yani işi prof şekilde yapanları.

0|0
    0|0
  • Kazanamazsın bu ülkede sanat yapmayacaksın sanatçı adam işsiz aç adamdır zaten tabi totonu açıp prim yaparsan en fazla popçu olursun

0|0
    0|0
  • Ben ressamım çoçukları eğitiyorum benim param çok iyi ama ben bilgisaylara çiziyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...