Hiç Hatay'a geldiniz mi?

hiç hatay şehrine geldiniz mi.eğer geldiyseniz burdaki en çok neyi beğendiniz yemek kültürünü beğendiniz mi doğa güzelliklerini ve tarihi şehir olması ilginizi çektimi bu arada ben hataylıyım arkadaşlar

Güncellemeler:
evet burda oldugum ıcın cok mutluyum ben.havasını suyunu ozellıkle yemeklerını kunefesını bıseye degısmem denızını mısafır cok guzel agırlarız bız gelmeyenler varsa buyrun beklerız...arkadaslar bızım burda herseyımız meshur.600 cesıt yemek cesıtımız var ve cok sayıda kahvaltılık cesıtlerımız mezelerımız meshurdur.kulturel guzellıklerımız cok zengındır...

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• geldim ama 8 yıl önce olması gerek yanlış hatırlamıyorsam.. otobüsün içinde uyumuşum uyandığım zaman zaman bir dağın zirvesinden gecen bir yolda yolculuk yapıyorduk.. ve ormanlar vardı ve yokuş aşağı inen bir yol..karşılarda upuzun bir ova küme küme görünen evler...sonra biraz eski bir garaja girdi otobüsümüz . eski bir garajdı ve insanlar farklı bir dili konuşuyordu .. sanki başka bir ülkedesiniz gibi... sonra oradan bir otele yerleştik .. ucuz bir otel ögrencilik zamanları paranın bizden başka herkeste olduğu zamanlardı..sonra otelde çıktık otel garaja yakın bir yerdeydi..ve asi ırmağını gectik karşımıza cok ünlü müze çıktı onda gezdik .. bayıldım çok güzel ve dünyaca ünlü bir müzeniz var.. oradan çıktıktan sonra biraz yürüdük . parkın içindeki kafelerde oturduk çok büyük cam ağaçları insana huzur veriyor...başka bir yerlere gidecek zamanımız yoktu ve yorgunduk.. çünkü bir gün sonra suriyr gezmiz başlayacaktı

Tatlı yedim künefe... başka bir yemek te yedim ama ismini hatırlamıyorum . saç içinde kavrulmuş et çok güzeldi...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Künefe ve cezerye göndert...

(bedavaya olmaz diyorsan Hatay tiskintisi @cobainkd'i banlayabiliriz)

0|1
    0|0
  • Geldim iki kez..Herçeyi güzel ya humus künefe vs vs..St pier kilisesine gitmiştim.

0|0
    0|0
  • hayır hiç gelmedim ama arkadaşım(kardeşiz)hatay serinyolda asker beğenmiş.

0|0
    0|0
  • Hataya hiç gitmedim. Ama künefeyi burdan çok daha iyi yaptıklarına eminim.

0|0
    0|0
  • Acemi birliği zamanlarım Hatay'da geçti, tiksiniyorum efenim...

0|2
    0|0
  • müzesi, mozaikleri, kiliseleri, künefesi, humusu, oruğu, arsuz plajları, iskenderun, yaylaları, çiçek zenginliği, kendine özgü zeytinyağı, insanlarının sıcaklığı misafirperverliği ile güzel bir şehrimiz

0|0
    0|0
  • Gelmek isterdim.) Ev arkadaşım Hataylıydı ve bize inanılmaz yemekler yeme fırsatı sundu.

0|0
    0|0
  • gelmem mi? bak şimdi ağzımın suyu akıyo... :) künefe yerken kendimden geçmiştim. gezip dolaşacak çok yerler var. kızları gerçekten güzel ve çok samimiler

0|0
    0|0
  • askerlik için gelmiştim 3 ay acemi birligi...hatay dörtyol...fantastik bir şehir..insanları çok sıcak kanlı ben çok begendim...tepsi kebabı vardır meşhur harika bir yemek..:)

0|0
    0|0
  • ben Osmaniyeliyim. babam is demir emeklisi. iskenderunu iyi bilirim.yemeklerine bayılıyorum. yaa harbiden evli olmasaydım Hatay dan yada Antep,ten bir kız almak isterdim :-))

0|0
    0|0
  • valla iskenderun ile hatay arasında tavalı bişey yediyim. güzeldi. ama asıl güzel olan o humus yokmu. beni bitirdi. tadı damağımda hala...:D

0|0
    0|0
    • künefede yedim bizim memlektte ki gibi aynı. güzel tabi. ama humus. o bitirdi beni:D

• iskenderun'a geldim yemekleri vesahili güzeldi.ama çok nemli havası vardı.oturduğun yerde bile terletiyo insanı

0|0
    0|0
  • Sevgilimden ayrılmaya gelmiştim tiskiniyorum o yüzden Hataydan.

0|1
    0|0
  • bende hataylıyım bu sehır anlatılmaz yasanır

1|0
    0|0
  • evet geldim ama bir künefe yiyemeden gittim :)) bir de oranın döneri meşhur:)

0|0
    0|0
  • Anladık merak etme Hataylı olduğunu.Gelmedim ama bu sene sonunda gelmeyi düşünoyurm.

0|0
    0|0
  • Daha kısmet olmadı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet gittim pek gezme fırsatım olmadı serinyolda künefe yedim..

0|0
    0|0
  • Gelmedim umarım birgün yolum düşer

0|0
    0|0
  • geldımmm cook soguktu ama insanlarıı coook iyiydi yemeklerı bana gore dııldı ama gercekten acaip bi mısafirperverlık vardı :)

0|0
    0|0
  • ben gelmiştim 10 yıldan fazla olmuştur. ve orda ilginç bir yerde ilginç bir dondurma yemiştik. o zaman sevmemiştim ama şimdi o tadı arıyorum acayip bir şeydi yaa

0|0
    0|0
  • Geldim.Ah künefesi yok mu künefesi :(((

0|0
    0|0
  • hiç gitmedim. birgün yolum düşerse giderim neden olmasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...