Ailenizden gizli ufak çılgınlıklar yaptınız mı hiç?

Ben o kadar çok yaptım ki...

Ama yanlış anlamayın. Mesela okula gidicem diyip tüm kıyı şehirlerini gezdim. Yurtdışında ders çalışıyor sanarlarken bir sürü ülkeyi ziyaret ettim :)) Hiç haberleri yok tabi :))

Gizli gizli gece 4 te sokakta kimsecekler yokken karlarda yagıyordu kıyafet...

neyse onu anlatmamayım :))

sadece bunları hatırlıyorum varmı sizinde böyle yaramazlıklarınız?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sen hayat dolu manyak birisin :)) çevremde senin gibi yani aynı zamanda benim gibi birkaç kişi daha bulsam var ya dünyayı fethederim :)) :))

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kücücük minnacıkken 2-3 kankam vardı birinin evinde toplanırdık balkonlarına çıkar aşağıdan geçenlere işerdik fazla sürmemişti 2 veya 3 ncü işemede yakalanmıştık bişey olmamıştı sanırım babam şerefsiz deyip güldü diye hatırlıyorum.işememe kızmayan adam tam bir misket ve futbolcu kartları düşmanıydı oynatmazdı ya neyse.bide yine küçükken ama okadarda minnacık değildim maça gitmeme izin vermezdi bende gizliden maça gitmiştim kendimi yırtarcasına bağırırken bir fotom çıkmış gazeteye tabi fotoğrafı gören hacı amca oğluna bak diye gazeteyi babama vermişti peahh ne günlerdi

1|0
    0|0
    • :))) çok güzel

benim kardeşimde benim kafama işemişti :))

ama küçüktü

• :))) deliya yok küçük kardeşim çok hiperaktiftir kendisi herşeyi parçalar şımarıklık yapar hep :))

bir kerede abim ona bilgisayar oynatmadı diye bilgisayara işemişti :))

bilgisayar patladı etrafta keskin bir çiş kokusu oluştu görsen nasıl gülüyor.

ama bizde güldük abim bile güldü .)) çocuk çok küçüktü o sıralr

• Hımm büyüdü ve o huyu bıraktıysa sorun yok.bende dedim şimdi bu evlenir akşam eve gelir yemek yok kadının üstüne işer:) erkek çocuğunun bu tür olayları hep sevimli gelir ne hikmetse çıkar amcalara şeyini göster oğlum hahahahah nasılda gösterirmiş falan derlermiş bana hiç göster dememişlerdi gerçi duyarım hep böyle yaparlarmış:) gerçi karşımızda bi adam vardı bana hep anama söv derdi manyakmıdır nedir

• Eski kız arkadaşın, evde yaşlılıktan değil hareketsizlikten ölecek dedesini dışarı çıkarmak, kendi gardırobumdan giydirmek. Arabaya koyup, sağa sola, klübe falan götürmek, kız arkadaşlarla tanıştırmak, çılgın attırtmak..

Evden, Müşfik Kenter olarak çıkan adamın eve Rutkay Aziz olarak geri dönmesi.

3|0
    3|0
  • Çılgınnn... :))

0|0
    0|0
  • Sen kocaman bir çılgınsın ismail...

bir keresinde evin balkonundan, aşağıdan geçen insanlara su balonu atıp ıslatırdık :) tabi babamız öğrendiğinde duruma hemen el koyardı.

1|0
    0|0
  • kocaman dev bir kedisin =)

0|0
    0|0
  • ailemden gizlemezdim zaten ozgurdum ama sonuclarina da pasa pasa katlanirdim hata yapinca

0|0
    0|0
    • sen katoliktin değilmi

ben kathedralin içindede birşeyler yapmıştım

eger kızarsan kesinlikle söylerim (!)

ha ha aha a ha

• ne alaka ya ?

• :D ahah hell in hell in algisi karisti! demek ki final prelude oncesi gunduz icince ben kafa boyle oluyormus :D amma sacmalamisim her neyse, master var ya bu master, mas i kalmis gerisi turbulation dan hallice olmus :D

Kızlar Ne Diyor 4

• bende en yakın arkadaşımla okula diye mudanyaya falan giderdik sabahın körü gezerdik ederdik :) okuldan kaçardık.okulun örülü tellerini kestik ordaki deliktende kaçmıştık :) hep böyle yani :) hatta istanbulada gitçektikte şehir dışına çıkamadık ne yazıkki :) ama pişman değilim iyiki de yapmışım :) güzel günlerdi :) ilk defa nefes aldığımı hissettiğim günlerdi :)

1|0
    0|0
  • İsveç'e gittim geldim.

0|0
    0|0
  • vay canına :D benim de var ufak çılgınlıklarım ama sana yetişemem tabi :)

0|0
    0|0
  • yapmaz olurmuyum.. neler yaptim ben :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...