Kapat

Akrep burcu hakkında bildikleriniz?

Ben akrebim mesela.Siz neler biliyor sunuz? Akrep olanları görelim

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• Kıskanç, dediğim dedik ve inatçılar. Ayrıca cazibeliler girdikleri ortamda dikkat çekmesini bilirler ve tüm burçların en tutkulusu olarak bilinirler. Siyah ve kırmızı genellikle favori renkleridir. Su grubunda oldukları için yengeçlerle iyi anlaşırlar :)

1|1
    0|0
  • Akrep değilim ama akreplerin çok kıskanç oldugunu bilirim ve inatçı

0|1
    0|1
  • bende akrebim biraz asabiyiz sanki birazcıkta kıskanc nasıl anlatayım simdi :D anlatılmaz yasanırız ahaha

0|0
    0|0
  • akrep burcu sitede popüler oldu ya :D ama iyi bir burç değil, çok çektimde :D

0|0
    0|0
  • Çekici ve tutku yumağıdır.Sırdaş ve güvenilir bir dosttur. Sevdiklerine karşı oldukça hoşgörülü, sadık ve fedakardır. Ancak kalbi kırılırsa melek halinden eser kalmaz. Son derece kıskanç bir yapıya sahiptir. Sezgileri kuvvetlidir =)

0|0
    0|0
  • Cinselliğe düşkünlük, büyüleyicilik.

1|0
    0|0
  • sivri dil ve yüksek libido

0|0
    1|0
  • akrebim ama kıskançlık huyum yoktur :D

0|0
    0|0
  • Aa akrepppp sana bisey sorabilir miyim? Diyelim bir kizi cok sevdin ama karsiliksiz bu sevgin boyle iki uc yil sonr o kiza tekrar yazmayabasladiysan bu onu hala sevdigin icin mi yoksa intikam mi alicaksin

0|0
    0|0
    • Okişi ben olmadığın için bişe diyemem .Benim intikamla filan işim olmaz.

• 165-170 arası ..Esmer.. Gz rengi kahverengi oluyor geneldeAMA TAKILMAM FAZLA ..benim aşık olduklarım arsız oluyorlar :) illaki esmer ama 3/3 esmere aşık oldum şimdiye kadar.

• tam beni tarif ettinyemin ediyorum cevremde cok.akrep.var simdi dusundumfe:)tesekkurler cevap icim

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim burcum da yükselenim de akrep. Özelliklerimi bilmiyorum ama kendi yeteneklerini çözer ve üstüne düşersen başaramayacağın şey yok. İstediğin her şeyi elde edebilirsin, kafana koyduğun her planı tıkır tıkır saat gibi uygularsın. Ama bir akrepsen hayat zor ya..

0|0
    0|1
  • Kindar oluyorlar hırslılar..

0|0
    0|0
  • çok çetingözlü olurlar.yani böyle nasıl anlatsam,şimdi sana nasıl anlatabilirim,şöyle anlatabilirim,yani şey gibi...

0|0
    0|0
  • umursamaz nasıl mutlu olacağını bilen bir manyağım yardımı dokunur mu bilmem bu bilgilerin :DD

0|0
    0|0
Yükleniyor...