Filmlerde 4 çeşit sondan en çok hangi tür sonları seversiniz?

Filmlerde en çok hangi tür sonları seversiniz ? Mutlu son mu ?

kötü son mu ?

aynı anda hem acı hem de tatlı sonun birarada olduğu son mu ?

belirsiz ve yorumu seyirciye bırakılan son mu ?

(anket olarak açıcaktım xperim yetmedi)

Güncellemeler:
benim en sevdiğim son çeşidi hem acı hem tatlı birarada olan sonlar.

mutlu son da severim ama mutlu sonlar yüz güldürse de bazen basit gelebiliyor. mutlu sonlar benim için 2. sırada yer alır.

hem acısı hem tatlısı olan sonlar vay be dedirtiyor.

Mesela Başroldeki kişi filmin sonunda almak istediği intikamı almış oluyor veya uğruna ölmek istediği amacı gerçekleştirmiş oluyor.ama bu gerçekleşene kadar ölümcül bir darbe almış oluyor ondan sonra kendisi de ölüyor. bu sonlara bayılıyorum.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Lost u izlemedim ama galiba ondada öyleymiş. Ezel deki gibi bir son. Yani aslında bunlar dizi ve en sevmediğim son türü. Yazarın bile ne dediğinden bir halt anlamaması sonucu yönetmenin olayı çıkmaza sokması ve bom. Önünde onlarca olasılık. Hep kafana takılma durumu ve bir türlü bitirememek.

Son açık olacak. Esasen iyilerin ödüllendirilip kötülerin cezalandırılması genellikle en sevilendir dünya çapında. Kötü son ise en çok üzen. Ama tatışmasız açık uçlulardan başkası değil en çok küfür yiyen.

1|0
    0|0
    • evet katılıyorum. sonunda ne olacak diye o kadar izliyorsun. hepsi boşa gidiyor. bir de üstüne kafa karışıklığı soru işaretleri hediye bırakıp gidiyorlar insana.

• Ya sorma :) Mesela Ezelde 70 farklı son var ve hiç birini beğenemedim :D Oysa o en dadik olanıyla bitse bile böyle olmayacaktı.

Erkekler Ne Diyor 3

• sonu seyirciye bırakılan en iyiysi bence.

hiç bir zman gösterlidiği gibi iyi ya da kötü bitmez.

0|0
    0|0
  • Filmdeki tüm karakterler ölürse o sona bakıyılıyorum :D

0|0
    0|0
  • Yorumu seyirciye bırakılan ve kötü son iyidir ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ne olduğu belli olmayan :))

0|0
    0|0
  • anlaşılması zor olan sonları seviyorum

0|0
    0|0
  • hem aci hemde tatli

1|0
    0|0