Yurt dışında görülmesi gereken yerler neler?

Yurt dışında ilk gidilmesi gereken ülke sizce hangisi?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• cuba, brazilya ve ispanya derim ancak cuba ya gidersen abd ye, ingiltere ve israil e vize alamazsın... bir de gidip fiziki bir mekan görmektense araştırma yapmak çok önemlidir. örneğin Atatürk'ün işaret ettiği Çin deki beyaz piramit keopstan daha büyük, en büyük piramittir ve güneş dil teorisi ile ilintilidir. Çinliler kimsenin özellikel Türklerin gelip bakmaması için kanun çıkartmıştır ancak Türkler o kadar cahildir ki suni gündemler peşinde böyle şeylere bakmaz bile, Pizza kulesini eliyle tutuyor gibi fotoğraf çeker ve face e koyar, egoyu tatmin eder... Bu çerçevede bakarsan gezip görülecek tefekkür edilecek çok yer var ama önce cennet vatanımızdan başla derim. İstanbul da isen ÇYDD bünyesinde manevi annem Türkan Saylan ile deniz yıldızı projesi dahilinde rehberlik yapmıştım onları payaşabilirim, bizzat gösterebilirim Arkeoloji Müzesi vb... Sevgilerimle...

ibrahimcan@live.com

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• çin seddı şilide inka ların yasadıgı yerler cebelıtarık osmanlının butun ve dıger eskı devletlerın yaptıgı bınalar hanlar,ispanya sıngapur ve endenozya

0|0
    0|0
  • japony olabilir

0|0
    0|0
  • 5 yıl sonra yeşil pasaport alınca berline gitmeyi çok istiyorum

0|0
    0|0
  • Hindistan ve mısır :)

0|0
    0|0
  • Trabzon ayasofya müzesi camisi :D

0|0
    0|0
  • amerikaaaaa

0|0
    0|0
  • Spain, England

0|0
    0|0
  • Fransa, Rusya ve İrlanda arasında seçim yapmam zor

0|0
    0|0
  • çin hindistan

0|0
    0|0
  • rusya , ukrayna , moldova bide brezilya :)))

0|0
    0|0
  • kuzey avrupa ülkeleri.

0|0
    0|0
  • benim için ilk görmek istediğim yer mısır ve piramitleri...

0|0
    0|0
  • St.Petersburg(Rusya) ya da Latin Amerika ülkeleri

0|0
    0|0
  • Orhun vadisine gitmek isterdim

0|0
    0|0
  • küba, havaalanına adımını attığın anda kübalı gacılar etrafını sarıp "10 dolar "diyor -.-

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• beni parise götürsünler eyfel kulesinin altında foto çekilmek istiyorum ühühhühüüh

0|1
    0|0
  • bu isteklere göre değişir bence. mesela benim için tokyo. ama gezilcek veya tarihi yerler falan dersen ne biliyim italya, dubai, mısır falan derim

0|0
    0|0
  • Bence Peru ve hindistan gerçekten farklilar

0|0
    0|0
  • İngiltere ve İspanya. Hayallerimdeki ülkeler. Mutlaka gidicem insallah gidicem umarım gidicem :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...