Fetullah GÜLEN kimdir

Fetullah GÜLEN kimdir nasıl bu kadar büyük bir güce sahip oldu arkasında kim var bilen var mı?

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ateş salmakla nam salan soyu taaa Charmendirgillere link dayanmaktır hatta rivayede göre Charizard lara link kadar dayanmaktadır

0|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 10

• bir bilmecem var çocuklar

- haydi sor sor !

israil'den amerika'dan beslenir

-acaba kimdir kimdir ! :D

beddua denince akla

-tamam şimdi buldukk !

hemen onun adı gelir

- feto feto feto ! :D asdfdu

2|2
    0|1
  • Fethullah kim midir ? Fethullah budur; link link

0|2
    0|1
  • bütün bunlar amerikanın bir oyunu dostum anlıyor musun

0|3
    2|1
  • tabiki de; iman power...

2|2
    0|2
  • arkasında amerika var.

1|1
    1|1
  • 19996 dan buyana ne oldugu hangi tarafta oldugu belirlenememiştir

0|3
    2|1
  • Bende merak etmişimdir nasıl bu pozisyona geldiğini

0|2
    1|0
  • ne olduğu belli olmayan birisi

1|1
    1|1
  • Buyrun benim ?

0|0
    0|0
  • Üç harf vereyim sana:

CIA

1|5
    2|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Amerikanın kuklası. Nur Cemaatini kullanarak kendini büyüttü. Hizmet hareketinin Nur cemati ile aslında lakası yoktur

1|0
    0|1
  • abd ve israil tarafından kullanılan türkiye ve 140 ülkede okullar açarak yönetime sahip olma arzusu güden, tabanı masum ve iyi niyetli insanlarla tavanı ise ajan dolu bir terör örgütüdür.

1|3
    1|1
  • dinin içini boşalmak için gönderilmiş bir köstebek

0|3
    1|1
  • link

bu sitede 3 video izlemiştim hakkında

0|1
    1|0
  • F gulen musluman alemine ilimli bir islam yerlestirmek icin seyh sait nursi hz cemaatini kullanarak belirli bir noktaya gelip ABD tarafindan yetistirilip zirveye oturtulan bir sahistir...

1|0
    0|1
  • kendi menfaatleri kime uyuyorsa onunla iş yapan israil amerika destekli kendini hoca olarak tanıtan şarlatanın teki.Akp ile pek haşır neşirdiler ama dershaneler kapatılıyor haberi çıkınca akp'nin ipini çektiler.

0|3
    0|1
  • cemmatle işim olmasada bu kavgada mağdur olduklarını düşünüyorum... ve onların tarafını tutmak istiyorum neden se... aslında sağcıyım

0|3
    1|3
  • Vatikanın projesi Fetoş :)

0|4
    1|1
  • turk görunumlu amerikalı bir vatandas

1|2
    0|1
  • pensilvanya da devletin yaptırdığı süper villada yaşadığına göre arkasında abd var en başta.

0|2
    0|1
  • Kesin cevap verebilecek bilgilere sahip olmayabiliriz ama toplum örgütlemek için din temalı fitneliklerin gerçekleştirildiğini biliyoruz. Şeytalıkta münafıklıkta aşikar yapılmaz yürütülmez. Bir şeylerin arkasına saklanarak gizlenerek iş yürütülür.

0|0
    0|1
  • ALLAH onun malikanesine ateş salsın

0|0
    0|1
  • amerikanin hocasi

1|2
    0|1
  • çakalın teki

0|3
    1|1
Yükleniyor...