Kedi,yavrusunu sevdirmezken köpekler neden müsaade ederler?

Kedi,yavrusunu sevdirmezken köpekler neden müsaade ederler?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Kedim sanirim onu sahiplendigimden beri bana 15ten fazla yavru verdi. Hepsinide ilk dogdugundan beri hepp severim anneside bana sevimli gozlerle bakar hic dikkatimi cekmemisti :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kediler daha bir güvensiz oluyorlar. Yavrusunu sevmeye kalkarsan tımarlayıp, ısırabiliyorlar. Ama köpekler daha güven duygusu olan, daha hareketli, daha oyuncu ve paylaşımcı yavrularını sevmeye müsade edebiliyorlar.

0|0
    0|0
  • köpeklerin sadık olmasından dolayı sanırım, sahiplenmek gibi...

1|0
    0|0
  • Hiç dikkat etmedim böyle bır duruma.

0|0
    0|0
  • köpekler insanlarla direk olarak dost olabiliyo ama kedi tanımayı tercih edıyo :)

0|0
    0|0
  • Kediler kıskanç hayvanlardır. O yüzden olabilir

0|0
    0|0
  • Kediler kolay güvenmez

0|0
    0|0
  • henüz insanları çözemiyorum.. hayvanları nereden bilebilirim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kedi irki binlerce yildir insanlardan vahset gordu misir doneminde tanri ilan edildi el ustunde tuttular zaman gecti kara kedi besleyenleri buyucu ilan ettiler kedilerle beraber yaktilar gunumuze kadar copte kedi gorup saldiran insanlar var bence bunun nedeni temel icgudu.kedi irki insanlarin neer apabilecegini biliyor ve bir savunma mekanizmasi olusturdular benim gorusum bu

0|0
    0|0
  • kadınlar gerçekten orgazm olurken 112 kalori yakarken neden orgazm taklidi yaparken 315 kalori yakar?

0|0
    0|0
    • Çok çabaladığı ve yalan söyleyen insanların daha fazla kalori harcadığı için.

• Köpekler insana bir insandan daha yakındır ve güvenir.

0|0
    0|0
  • Kopek insanlar sevsin diye var kedilerde köpekler kovalasin diye var zuhaha

0|0
    0|0
  • Köpekler insanın en iyi dostu diye boşa demiyorlar.

0|0
    0|0
  • resimdeki kedide pis bakmıs sana dalacak gibi

0|0
    0|0
  • İçgüdü sanırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...