Böyle şeyler filmlerde mi olur?

Arkadaşlar üniversitede hazırlık sınıfındayım. Lise boyunca aşık olduğum bir kız vardı. Aşık olduğumu söylemiştim ama hiçbir beklentim yoktu ve teklif etmemiştim. Çünkü kendimi yetersiz hissediyordum , onu mutlu edemeyeceğimi biliyordum. Tek istediğim onu tanımaktı,nasıl olursa olsun onun yanında olmaktı. Bu kızla 3-4 kez dışarıda buluştuk,günlerce internette konuştuk. Aslında ne o beni arkadaşı olarak görüyordu ne ben onu. O benim aşık olduğum kızdı ve onunla konuşurken yüzüne bile bakamıyordum. Bense onun için neydim bilmiyorum,belki egosunu tatmin ediyordu belki de yardımcı olmak istiyordu ama şuna emindim benimle çıkmak gibi bir niyeti yoktu. Bu süre içinde bana sevgilerinden bahsetti,sürekli küsüp barıştı resmen psikolojimi bozdu. Onun doğru birisi olmadığını anladım , unutmak istedim. Bu kararı alalı 2 yıl oldu ve artık onu unuttum. Bu sürede kişisel gelişim kitapları okudum,iyi bir üniversite/iyi bir bölüm kazandım, eskiden giyinmeye pek önem vermezdim önem vermeye başladım,özgüvenim yerine geldi,kendimi ve hayatı sevmeye başladım,insan ilişkilerinde eskiye göre daha iyiyim,7 ay vücut geliştirme yaptım (Kaslı değilim ama eskiye göre çok iyiyim),0 olduğum bir yabancı dil öğrendim,İngilizcemi geliştirdim..Evet şöyle düşününce 2 sene içinde çok şey yaptım (Bunda ergenlikten yavaş yavaş çıkıyor olmanın da etkisi olabilir) ama hiç kız arkadaşım olmadı. Kimseyle birlikte olmak istemedim. Lisede yaşamayadığım aşk , gün geçtikçe içime oturdu ve gün geçtikçe o günlerin acısını çıkaracak daha büyük bir aşkı bekledim durdum. Olmadı,aklıma geldikçe kalbimin daha hızlı atmasını sağlayacak kişi karşıma çıkmadı. Ama hala lisedeki kızı hatırladığımda içimde tanımlayamadığım duygu seli oluşuyor. Belki yaşayamadıklarımın pişmanlığı belki de hala içimde bir yerlerde o var. Biliyorum çok uzun oldu ama içimdekileri paylaşmak istedim. şimdi size sormak istiyorum;

Her ne kadar mantığımla ters düşse de,sonucunda çok pişman olacağımı bilsem de 2 yıldır tek kelime dahi konuşmadığım o kıza teklif yapmanın vakti geldi mi sizce de? Yoksa böyle şeyler sadece filmlerde mi olur?

Not: Şu anda üniversite olduğum için kızla yazın konuşma imkanım olacak. Okuduğunuz için çok çok teşekkür ederim.

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• bence herkes ikinci bir sansı hakeder ona gidip direk teklif etme ama onunla irtibata gec onun seni görmesini sagla kendini hatırlat , bir süre sonra o kendi sana yöneliyor mu ona bak diğer turlu olacagını sanmıyorum bir kere telden falan kesinlikle bu teklifi yapma faceten falan eklesin konusun bikac kez sonra ona bi aksam yemegi teklifinde bulun kabul ederse bir sansın var demektir ederse onu güzel bir aksam yemeğine cıkar ne kadar değistiğini ona göster ve adeta onu buyule, senin teklifine cevap vermek değil o ben neler kacırmısım diye yakınsın ...

0|1
    0|0
    • Yok zaten direkt teklif etmeyeceğim ki yüz yüze olmadığım sürece de teklif etmem. Niyetim onunla bir kaç kez dışarı çıkmak,sohbet etmek,bu süre zarfında neler yaptığını öğrenmek ; daha sonra da ondan hala etkilendiğimi yavaş yavaş belli etmek...

• Onu büyülemek gibi bir düşüncem yok. Sadece yaşanmış olması gerekenleri yaşamak istiyorum. Ama ona 'unutulmaz' olduğunu düşündürerek onu şımartmak istemiyorum. Hakedip haketmediğine şüpheliyim.Çünkü dışarıda sevgiyi çok daha fazla hakeden kızlar var. Yorumun için de teşekkür ederim.

• o halde sevgini hakettiğini düsündüğün birine vermelisin

Kızlar Ne Diyor 6

• Seni hak etmiyor ki o kız! Çok şey değişmiş olabilir ama tek şey ayni kaldı yani kişiliğin... Seni olduğun gibi kabul etmeyen birinde asla ısrar etme! Önemli olan kişiliktir zaten, bir gün mutlaka yeniden aşık olacaksın :) ama illa o diyorsan teklif etmeden önce karşısına çık bak bakalım tepkisi ne olacak. Başta da söylediğim gibi o kız seni hak etmiyor...

0|2
    0|0
    • Doğru insan karşına çıktığı zaman. :) Aşk aranarak bulunmaz zaten, aniden çıkar karşına... Sen sadece hayatına odaklan gerisi çorap söküğü gibi gelir. :)

• Şu an hayatıma odaklanmış durumdayım zaten. Yaza kadar düşünme vaktim olacak. Umarım dediğin gibi olur.

• bence üniden bi kız bul o kızı boşver yeniden başa döneceksin gibi geldi bana zaten olsada farklı şehirlerde olacaksınız bak ne güzel kendini geliştirmişsin şimdi yeni ve çok daha tutkulu aşklara yelken açma vaktidir..

0|2
    0|0
    • Yorum için teşekkür ederim. Zaten yine başa dönmekten korktuğum için kararsızdım ama yalnızlık da çok sıktı.Ayrıca tekrar aşık olmaktan da korkuyorum.

• Tavsiyen için teşekkür ederim. Karar vermemde etkisi olacaktır.

• iyi şanslar umarım hakettiğin mutluluğu yakalarsın..

• Otur konuş , hala yanında heyecanlanabiliyorsan , şansını deneyebilirsin. Ama heyecan yoksa unut gitsin !

1|1
    0|0
  • O kızla hiç birşey yaşayamadığın için içinde kalmış. Ama bu zaman içinde seni heycanlandıracak bir kız olmadıysa ona teklif etmen yanlış olmaz hatta güzel olur kız eminim ki hayır demeyecek ve belki de güzel birşeyler başlayacak..iyi şanslar

0|2
    0|0
    • Teşekkür ederim. Ama evet diyeceğimden bile şüpheliyim.

• Hmm.. anladım o zaman ona ulaşırsan bi gün tekrar yazarsın merak ettm :)

• Peki. Görüşürsem ve aklımda olursa yazarım :)

• bu kız içinde uhde kalıcaksa bi şansını dene ama çok bağlanma. küllerinden doğmuşsun daha adamakıllıları bul bnce. bu yine küs barış yapar insanın asabını bozar

0|2
    0|0
    • Keşke daha adamakıllı,beni heyecanlandıran birini bulabilsem.. Ayrıca yorum için teşekkürler.

• Yenilikler güzelliklerle başlar yeni ufuklara

0|1
    0|0
    • Yani böyle bir şey yapma diyorsun?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...