Türklerin İYİ/KÖTÜ huyları ?

Türkleri diğer milletlerden farkı kılan 1 iyi 1 kötü şey yazarmısınız ?

İYİ:Cana yakın olmalarrı

Kötü:Hep ben en iyisiyim diye tartışmaya başlamaları

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• İYİ: Yardımseverlik. Örnekle açıklayacak olursak hadi bilader şu arabaya bir el at

KÖTÜ: Din dendiğinde akan suların durması, eğitime önem verilmemesi. Örnek: radyoda anamıza avradımıza arapça kuran okur gibi sövseler amin diyecek olmamız

0|1
    0|0
    • Butun buluslarin kuranda yazdigi halde batililarin bulmasi aziz nesrinin bir videosu vardi

Kızlar Ne Diyor 5

• Kötü olan çok fazla dalga geçmeleri, kızlara kezban demeleri, küfürbaz oluşları.

İyi yönünü bilmiyorum, olayların iyi yönüne bakabilsem böyle bir nick almazdım zaten.

0|0
    0|0
  • 1 - gerçekten misafirperver bir ülkeyiz

2 - yeniliklere açık değiliz çok ön yargılıyız

1|1
    0|1
  • Küfür edersin bozulurda biplersin aldırmaz..

0|0
    0|0
  • bazıları din ırk ayrımı cok yapıyo bu kötü

0|1
    2|0
    • Her insanın farklı bir düşünce yapısı vardır. Sana uymadığı için buna iyi/kötü yargısı getiremezsin. Bu gün bir insanın katil olma potansiyeli bile genetik kodunda varken ırkların tipik özelliklerinin olmadığını varsaymak 20. yy da insanlığın başına gelen ne kadar kınansada tekrar başına gelecek olanlara bir tepkidir belkide bilmiyorum. Yüzyıllardır süren hikayelerde bile konu olan kesinleşmiş ırk özellikleri varken bunu inkar etmek biye onu anlamıyorum. Bu düşünce seni faşist yapmaz.

• faşits midir nedir o olmazsın belki ama günahkar olursun

• Iyi tarafı; misafirperver olmamız.

Kötü tarafı; birçok tabumuz olması.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• doğada millet varlığına inanmam yani türk ingiliz diye sınıflandırma mantıksız olur.herkesin her harketinden herkes sorumludur.soyutlama yapılamaz.bu kadar basit.

0|0
    0|1
  • salaklar ve farkında değiller iki kötü gibi gelebilir ama salak olmaları iyi özellikleri artık sen düşün

0|0
    0|0
  • 1- zor zamanlardan bir şekilde kurtulmayı biliyoruz

2- o zor zamanlar gelene kadar yatıyoruz, aşırı tembel bir milletiz.

0|0
    0|0
  • Siz zahmet etmeyin ben ifşa ediyorum gizli profilleri;

link

link

link

0|0
    0|0
  • iyi yanı 4 mevisimin yaşandığı güzel ülkemde insanlarımızın vefakar olması kötü yanıysa başkbakanının tayiiiippppppp ... sinin olması

0|1
    0|1
  • çok azmış durumdalar. bastırılmış cinsellik, aşırı durumda

0|0
    0|0
  • cok pis okey oynarız

cok pis taş calarız

0_0

0|0
    0|0
  • yardımsever olmaları

0|0
    0|0
  • Üstüne vazife olmayan şeylere bir tarafını sokmakta üstüne yoktur türk kızlarının geberesicilerİ

0|0
    0|0
  • Yargısız infaz birde kulakdan dolma şeylere çabuk dolunuyor

0|0
    0|0
  • heb ben iyisiyim demelemiz şaşırtıcı değil cünkü doğru olanı söylüyoruz .aile ye bağlı kalmak. kötü şey aklıma gelmiyor ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...