Ülke nereye gidiyor?

arkadaşlar sorum ülke nereye gidiyor ne durumda iktidara ve muhalefete inanıyormusunuz ?

Güncellemeler:
arkadaşlar bu hızla egitimde ugnadayı geçer 75 sıraya geliriz . çok istikrarlıyız biizm ayakkabı kutularımız yok tabi evet görecegiz tayip ilk 4 5 sene hirsızlık yapmadıgı dönemdeki gibi ülkeyi yönetse öyle olacagız ama askeri ücret 800 tl et 30 tl kru fasülye 16 tl otobüs 2.50 tl kiralar 700 tl oldu elektirik 150 tl den aşagı değil su :50 tl dogal gaz 200 tl ülkede yoksulluk sınırı 3500 tl askeri ücretin 4 katından fazla . tayibin söyledikleri yalan milli hasıla 200 milyon tl den 850 miyo

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• nereye gittigini bilememde ileriye gitmedigi kesin sürekli geriliyor ama

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 6

• hepsinin* .

0|1
    0|0
  • Artık soğudum siyasetten :)

0|1
    0|0
  • Ölüme çeyrek kala havası var.

0|1
    0|0
  • Yavaş yavaş sona doğru gidiyoruz. İnanmıyorum.

0|0
    0|0
  • ülke gitmesi gerektiği yere gidiyo böyle çok iyi :)

0|1
    3|3
    • evet çok iyiyyiz bu gidişle bokumuzu ayakkabı kutusuna yapıp üstüne 5 tl yapıştırıp kargoyla ankaraya gönderecegiz bu gidişle s*çmaktan bile vergi alacak tayip bey .

• seninle konusmucam :)

• bende koyunlarla muhattap olmak istemiyorum zaten.

• Türkeş'in zamanında çok iyiydi Mhp.

2|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 7

• Ülke yeni yarınlara İstikrarlı güçlü bir devlet Olmaya doğru gıdıyor.

20 Yıl Sonra dunyanın hayran kalacağı bır Ülke Göreceğiz.

0|2
    2|4
    • Türkiye yerli otomobil bile üretemiyo sen neyden bahsediyosun?

• Siz anca konusur hakaret edersınız .Elınızden bundan fazlası gelmez.

• ülkücüler 2 dalga geziye gidiyor 1 gezide destek alamdık ama ülküzcülerde destek verirse tayip sıçar.

• Cennete gitmek isteyenlerin cehenneme çevirdiği bir dünya ülkesinde yaşıyoruz...

0|2
    0|0
  • Ülke hiç iyi duruma gitmiyor..Bunu anlayabilmek için dahi olmamıza gerek yok..Muhalefetin elinden geleni yaptığına inanıyorum..İktidar partisi istediği gibi atını oynatıyor..O savcı buraya o hakimi şuraya atıp duruyor..5000 Polisimizin görev yeri değişti..Yazık çok yazık

2|0
    0|1
  • yok ayakkabı kutusuymuş yok rüşvetmiş böyle çocukça bahanelerin arkasına sığınmayı bırakın.

ülkede araştıran düşünen soran geliştiren insan var mı? bir tayyip kuyuya taş atıyo 40 kişi çıkarmaya çalışıyoruz.

senin ülkende bilimadamı yetişmiyorsa, senin sanayin sıfırsa, dini sömüren herkese alkış tutuluyorsa sen nereye gidiyorsun ki gelişmekten bahsediyorsun?

0|0
    0|0
  • iktidarın zaten mk da muhalefette de is yok. hic birinde is yok. hepsi sistem partisi. biz de sistemin insanlarıyız. bu dünya düzeni amerikanın basında kapitalist siyonist kan emiciler bitmedigi sürece degismez.

0|1
    0|1
  • 1-ülke seçime gidiyor. Her seçim dönemlerinde bu tür spekülasyonlar olur. Her spekülatör kendi çıkarı için çalışır senin benim gibi.

diğer konuda ise ülke zaten son 30 yıldır enfasyon artışını durduramamıştır. Önceki 20 yıldaki enflasyon artışı %1500 iken son 10 yıllık enflasyon artışı toplamda %110 kalmıştır. Ülkeler Arası enflasyon kıyıslamasındada Türkiye 26. Sıradadır. Ve halen on görülen büyüme oranımız %3.2 dir.

yalın bir dille yazmaya çalıştım.

0|0
    0|0
  • Yerinde duruyor, insanlar bir yerlere gidiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...