• Sor
  • Bence

İzlenebilecek en güzel aşk filmi hangisi?

evde cok sıkıldım söyle güzel bir aşk filmi olsa ... cok etkilendiğiniz mutlaka izlemelisin diyebileceginiz bir ask filmi önerebilir misiniz?

Güncellemeler:
izlenebilecek en güzel ask filmini izledim cok tesekkur ederim...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• the notebook tabi ki :) buyur linkten izle link

• tenkss bunu izlicem

• Öncekileri Göster
    • beğendin sanırım :) en harika filmdi izlediğim.

• benimde öyle tesekkur ederim .

Erkekler Ne Diyor 9

• titanik ve bir de ay ışığında saklıdır.

• bu kızlarında tek başına aşk filmi izlemesine hayranım.. en son lake house izlemiştim hoştu izlemediysen bi göz gezdir

• korku filmine ne dersin.. Bende tek basima korku izlerim :))

• olabilir aslında hangi filmi önerirsin

• o zaman haunting in connecticut yada 4.tür

• Birbrleriyle sürekli takışann,birbirini çekemeyen,Ama bir o kadar da birbirini köpek gibi seven tipler görmek istiyorsann filmde.. ''Hırçın Sevgilim'' var.. Onu izle.

• kasımda aşk başkadır, birde elli ilk öpücük var komedi gibi ama bana çok romantik geldi

• the notebook bu çok güzelmiş kız arkadaşımda bunu tavsiye etti ama tam izliyemedim :)

• Aşkı ve kadınları anlatan; (500) Days of Summer link

• the notebook

• aşk tesadüfleri sever

• fanaaghajini.bunları izle pişman olmazsın. hint filmi bunlar. süreleri uzun ama sarıyor. kesinlikle izle..:

• bunları izle sen. sonra bana teşekkür edecen. hollywood diye şartlama kendini. BOLLYWOOD var:D:D

Kızlar Ne Diyor 7

• notdefteri,newyork ta sonbahar,baska dılde aşk,elli ilk öpücük,topgun,ingiliz hasta...

• çok klasik ama söylemeden geçemiycem : p.i love you ...öyle kocam olsa ayağına paspas olurdum şerefsizim... allah'ım bunu bir dua olarak kabul edebilirsin :) hatta azrail gelince ben ölebilirim onun yerine o kadar diyorum

• gercekten güzel mi izlemedim ben onu.

• Öncekileri Göster
    • dur onu da izliyim =)

• umarım beğenirsin :)

• aşkın 500 gününotdeftericesaretin var mı aşkatitanicaşk tesadüfleri severincir reçeli unutma beni (türk)beni unutma ( robert pattinson'un oynadığı)hepsinde feci ağladım tavsiye ederim

• Tabi ki de Notebook :)

• NotebokSweet NowemberOne dayRemember me500 days of summerThe lake houseBaska dilde ask

• Benjamin ButtonKnight and DayPigeon Superstition

• aşk tesadüfleri sever , ya sonra, kasımda aşk bakadır

Yükleniyor...