Karsilikli olsun diye yapanlar aski mi yasiyordur ? Lutfen okuyun

Sevgilimden ayrildim. 4 gundur konusmuyoruz. Ayrilik sebebi iliskide senelerin verdigi bir cok neden hangisini saysam bilmiyorum. Herneyse ben hic bir zaman kosmadim onun arkasindan ama ilk kez defim bosvr her ne kdr suclu olan o olsada. Ona resim yoladim ozledim diye. Sonra o hic tepkisiz kavga etmeye basladi. Ben geri yazmadim. Sonra dun disari cikmis gece arkadaslariyla. Turku bara gitmis. Icmis bide. Bana video yoladi. Bu seferde ben tersledim. Bu ne dedim sonra basladi tartisma. Ama nedeni ise bir kac guzel soz bekledim.

Neyse bana ac karnina ictigini iyi olmadini yaticani soyledi. Bende tamam dedim uyu. Sonra bana trip yapti. Bir iyimisin diye sormuosun dedi. Bende kotuyum dedin zaten dedim. Bende kotuyum dedim ardindan bundan haberin varmi dedim Oda sormadi hic.

Digersi gun ben mesaj attim iyimisin diye aptal gibi. Sanane dedi soylemedi. Butun israrlarima ragmen soylemedi. Yone ben cabalamistim. O ise yine sormadi. Ona sordum niye beni sormuyorsun sana kotuyum dedim neden merak etmiosun nedenini?

Oda sen cok sordun ya dedi. Benim icin orda bitti. Durdu. Hersey. Insan birseyi karsilikli yapack kdr yapiyorsa seviyormudur?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• olayi anlatis sekline yemin ediyorum hasta oldum anlayana kadar tam 7 kere okudum

acikca soylemek gerekirse soruyu bile dogru anladigima emin degilim ama bu kadar yazdiktan sonra cevap vereyim..

Bu hayatta hersey karsiliklidir ask da aile de nereye baksan neyi arasan hersey ama hersey karsiliklidir.

karsiliksiz ask mi olur? insanoglu birsey almadan birsey verir mi? hayvanlar bile bu sekilde davranir kediye pisi pisi dersin yemek verecen sanir sapsal kosa kosa gelir birsey vermezsende gider cevap yeterli olur umarim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hepsini okumadım yazdıklarının zor geldi ama ben 5 gün sonra askere gitçeğim için 6 yıllık sevgilimden ayrıldım sırf ben askerdeyken içimde şüphe kalmasın diye ama üzülme aşk bu sen aramadığın anda seni bulur ..

0|0
    0|0
  • emeğine sağlık ama cok uzun olmuş

hayatımdan 12 saniyeyi bunu okumakla heba edemem

0_0

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bişey anlamadım yazdıklarından

0|0
    0|0
  • Seneler olduysa zaten sevıyodur malesf erkekler böyle tatlım