İstanbulda Residence lar ve kiraları? (studyo )

merhaba, İstanbul'daki residencelarda studyo daire kıralamak- normal bır bınada oturmak arasında ne gıbı farklar vardır

önerebileceginiz yerleri yazar mısınız? yalnız bıraz bılgı de rıca ediyorum

bir de pencere olmuyormus dogru mu? ben yaz kış pencere acık yasayan bırıyım, havalandırma ile benı orada zaptetmek mumkun degildir ona gore :)

teşekkürler

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• ben geçen sene satıcının allayıp pullamsından hiç bir kusur göremediğim 1+1 60 m2 arakat ta daire satın aldım param 1+1 e yetiyordu uğurmumcuda firma ismi vermiyorum reklam olmasın

kiraya vermek için almıştım hiç bir şekilde aidatını sormadım

ev 7 ay boş durdu bir tane adam gibi kiracı bulamadım

7 ay boyunca hiç kullanmadığım halde kapıcı güvenlik sosyal tesis aidat yönetici parrası birsürü şey

aylık 330 tl kiraya verseydim verebileceğim en fazla 650 tl di evi satarkende nekadar uğraştım anlatamam

maddi durumun iyi ise hiç düşünme

iyi değilse iyi düşün çok masraflı

1|0
    0|0
    • geçmiş olsun kaça aldınız ev yenımıydı? besiktaşta oturmuslugum var ogrencıyken, ama o kısımlarda evler cok eskı oluyor genelde

temiz yeni olursa neden olmasın? benim teras merakım var, sorun bu.. bir de yüksek olunca ne bilim perdeyi kapatmasın manzara olur.. mesela şu ankı evımız dort bır yanda binalar var pencereden kafamı uzatsam 60 göz bana bakıyor.. sıkısık nizam iyi değil

• benim aldığım ev sıfırdı 187 bin tl ye aldım

ben 30 yaşındayım işim değil faat merakımdan yaklaşık 3 yıldır hemen hergün evbakarım 100 lerce ev gidip görmüşümdür aklıma gelmeyenler başıma gelmiştir çok şaşırdığım zamanlarda olmuştur ince eleyip çok sık dokurum çok pişman olduğum zamanlarda olmuştur

yazdıklarından anladığım kadarıyla evlerle ilgili bilginiz yok kolayca aldığınız evi satması çok zor olabilir hele birde dürüst iseniz ozaman çok daha zor olur bilginize

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Burcun ikizler öyle değil mi?

Residancelar sosyal olarak apartmanlardan daha iyi ve buna paralel olarak giderleride :)

Normal binada komşun olur gelir muhabbet eder gider çay içersin.

Residance ta hizmetçiler olur gelir hizmet eder, gider emredersin.

Aynı zamanda residance larda o evlere ait sıcaklık hissini bulamazsın. Zaten daynmış döşenmiştir. Koltuğunu,kanepeni,halını sen sermedikçe o yere asla tam manası ile EVİM GİBİSİ yok diyemezsin. Çünkü zaten yoktur.

1|0
    0|0
    • ben yabaniyim komşu sevmem. tembelim de

• Yaban bile senin gibi değil :) Yaban Yakup Kadrinin romanı :)

• Ateş mi basıyor ? :Dasds

1|0
    2|0
  • Normal bir binada ödeyecegin aidat digerine göre 3 kat azdır

0|0
    0|0
  • Residence a paran varsa sorma git bir adam tut araştırsın veya en basitinden bir emlakçıya git bu ne site köşelerinde sosyeteni zedeliyorsun ay afedersin rezidans derken studyo daire kastetmişsin bide kültür kategorisi sorusu ay kültürünü yesinler

1|0
    1|0
    • ılgılı baslık bulamadıgım ıcın buraya yazdım

sen bırının sorusu ıle bıle kendını bu kadar aşağılanmıs hıssediyorsan sana verılecek en guzel yanıt senı serbest bırakmaktır kendıne cezayı bu dusunce sıstemın ve algınla sen verıyorsun zaten

sosyetelık gıbı bır derdım olsa gızlı sormam. burada her kulturden ınsan var, kultur de yasam seklı demektır. kategorı dogru

ezılmıslık hıssını at uzerınden cok bellı oluyor gulerler sana.

• tamam anladım özürdilerim bu soruna bu sitedeki kişilerin gerçekten yardımcı olacağına inanıcak kadar salaksın :D ayrıca diğer diye bir kategori yapmışlar diğer tabi şu aşamada hoşgörürüm .

• rezidansda oturmaktansa bağdat caddesinde oturmayi tercih ederm Snn yerinde olsam

1|0
    0|0
    • ilk once duzeylı ve nazık cevabın ıcın tesekkur ederim.Gerçek beyefendilerin var oldugunu bılmek güzel.. ama studyo olarak dusundum bir de guvenlık acısından? madem fıyatlar aynı ha macka ha bagdat caddesi? sonuc olarak bana 50 oda lazım degıl belkı 2 oda bıle yetıcek tek basıma olacagım bir de yenı temız ev severım uskudarda besıktasta yenıkoyde oturdum daha once ama yıllar gectı tabı 5 yıldır ıstanbula gelmedım

• rica ederm. bence bağdat caddesi erenköy civarı gayet güvenilir yinede sen bilirsin tabi. rezidans olarak atesehir tarafı biraz daha uygun fiyat olur bağdat caddesi felan cok uçuk çünkü.

• uygun residencelat var fakat aylık giderleri oldukça fazla en basiti bahçe bakımı falan asansör bina giderleri yani aidatı yüksek

0|0
    0|0
  • Kapıcılar kralı seni :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bağcılar'da olacaktı yeni Yaz kış püfür püfür hem. Oranın da çok güzel kültürü vardır. Sokaklar bali falan kokar. Şarap içmene gerek yok, pencere açık oldukça erişirsin zaten bu kafaya eheh.

0|0
    0|0
  • "havalandırma ile benı orada zaptetmek mumkun degildir ona gore" Ablayı sanki silah zoruyla residancede oturtuyoruz.

1|2
    0|0
    • afferin kız :D

• :)

belki fobik bir bünye pencere olması lazım illa cıks cıks :)

• hayır pencere kapalı olunca stres oluyor, fobı de olabılır nıye boyle yazdın kı

nefesım kesılıyor duramam oyle

Yükleniyor...