Bir anda tedavülden kalkan ürünler...

Baya da tercih edilirken anında üretimden/satıştan çekilen ürünler nasıl bir fakedir öyle :/ Doritos Alaturca'nın mavi paketli olanı, Kenzo Air ve aklıma gelmeyen bir sürüleri...

Sizin de önceleri çok kullandığınız ve bir anda tedavülden kalkan ürünler var mı, aklınıza gelen? Yoksa biz böyle 3-5 kişi miyiz :/

0|0
15|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Adam gibi adamlar vardi eskiden, sinsice kaldirdilar, haber bile vermediler hahahaha

4|2
    2|0
  • Tüplü televizyon :(

0|1
    0|0
  • "Çikolata değil pikolata" vardı bir ara yok sanırım artık, sevmemiştim gerçi hiç.

Birde elidorun kıvırcık saçlar için bir şampuanı vardı artık yok ne güzel oluyodu saçlarım onla yıkayınca :/

0|1
    0|0
    • O pikolata ne rezildi ya hiç unutmam 25 kuruştu fiyatı o paraya bile acırdım :(8

• Evet evet çikolata değilmiş ya ondan sevmedik biz zaten.

• küçükken tıpası kapağı kilidi olmayan bir kumbaram vardı nerdeyse tüm harçlığımı ona atardım bu ara borçlar tavan yaptı artık açmanın zamanı geldi deyip duvara bir fırlattım sonucu hüzünle sonuçlandı paralar tedavülden kalkmış :( :o :))

0|1
    0|0
  • Fındıklı rokko

Sonra golf metro dondurma

Birsuru de ilac

0|1
    0|0
  • Elidorun mavi kutuda bir şampuanı vardı o şampuanın bir kokusu vardı ben o kokuyu çok özledim ama artık yok :(

0|1
    0|0
  • Pepsi blue ve gold vardı güzeldi aslinda :D

0|1
    0|0
  • Dizimag.

İncirli biskrem. o negzeldi o.

1|1
    0|0
  • Biskremin elmalısı ve incirlisi mk :( ((((((((((((((((((((((((((( :

0|1
    0|0
  • Ülkerin Viva isimli şekeri vardı ne güzeldi..İnsan bir bana danışır dimi ne çok severdim :(

0|1
    0|0
  • kestaneli caramio:(

0|0
    0|0
  • Ben kozmetik ürünlerinde bu durumu çok yaşadım.

mesela maybelline in define a lash volume rimel i ve yves rocher in 21 numaralı tekli göz farı.

0|1
    0|0
  • Eti portakallı bisküvi link

Eti cim tart

0|1
    0|0
  • Hundayi Getz :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• altın kaplamalı çikolatalardan kaldı mı yoksa ben mi bulamıyorum

0|1
    0|0
  • Patik Kitap ama Kitap ters şekilde yazılacak . Hani ambulans yazisi camin içinden bakinca nasil görünüyor ayni öyle. Anladiniz sanirim :) Yani Sola bakicak şekilde olack harfler anlaşilir anlami da bu şekilde bir reklam panosu yaptirabilrsnz dükkaniniza

0|1
    0|0
  • magnum vişneli, çok üzülmüştüm zamanında

0|2
    0|0
  • Magnum Double Karamel :/

0|1
    0|0
  • marlboro black vardı harika bir sigara ansızın kaldırdılar.

0|1
    0|0
  • sen seviyo cok kullanıyo olabilirsin ama senden ibaret değil o ürünler,genele bakıyolar,kimse satan ürünü kaldırmaz,satan ürünü kaldırcaksa masraf edip üretim yapmaz zaten :) demekki genelde satmamış ve üretimden kaldırılmış,cvbı bu

0|1
    0|0
  • Kısa camel eski olanı

Tekrar uretilsin sigaraya başlıcam...

Resmen bahane arıyorum...

0|1
    0|0
  • nigde gazozunun 2.5 litresi yok yaw

0|1
    0|0
  • İncirli biskrem vardı bir ara :/ En sevdiğim bisküviydi, şimdi göremiyorum hiçbir yerde.

0|1
    0|0
Yükleniyor...