Kız arkadaşım dans kursuna gitmemizi istiyor, ne yapmalıyım?

Kız arkadaşım dans kursuna gitmemizi istiyor, ben ne anlarım danstan? Tam bir odunum ben, benden dansçı falan olmaz. Bunu ona söylediğimde gülüp geçiştiriyor. Sizce ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Hayır vermedim. Onun için katılmalı mıyım diye sorduğumu anladığınızı sanıyorum. Siz olsanız istemediğiniz halde onu mutlu etmek için katılır mısınız?

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bence seninle kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmek isteyen, sosyalleşmeyi seven iyi bir bayan arkadaşa sahipsin, değerini bil.

Zamanınız müsait ise bence gitmelisin. Bu iş odun-kereste olmak ile alakalı değil. Kısa bir eğitimin sonunda yapabildiğini farketmek senin de hoşuna gidecektir.

En azından dene. Baktın olmuyor o zaman bırakmak istediğini söylersin. Arkadaşının bırakmak istemeni anlayışla karşılayacağına eminim. Ama hiç gitmezsen onda bir burukluk olabilir.

Denemenin zararı olmaz ama çok faydası olur düşüncesindeyim. Tavsiyem denemen yönündedir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bence git zaten oda dansçı olmıycaktır büyük ihtimalle ama bu da bir çeşit gelişim ve sosyalleşmedir hava atarsıznız arkadaşlar arasında düğünde yemekte çıkar dans edersiniz ne olsun ki başka?

0|0
    0|0
  • Biraz sosyalleşmenin ne zararı olur ki.. Denersin, hoşuna gitmezse bırakırsın. Dans etmek eğlenceli bişeydir. Kimse senden ekstra süper başarılı olmanı beklemez ki... Oraya gelen bütün adamlar da senden daha az ödün değildir eminim ki...

Mesele bence beraber bir şeyler yapmayı denemek olmalı.

Böyle sevgilisinin zoruyla derse gidip sonradan kızların sıkıldığı erkeklerin bayıldığı çok sahne hatırlıyorum hayatımda:)

0|0
    0|0
  • denerdim en azından belki sende keyif almaya başlarsın olmazsa bırakırsın yapamıyorum ben diye oda der benim için denedi en azından!

0|0
    0|0
  • tabiki de katılırım birlikte yapıcağınız güzel bir aktivite. hem birlikte olacaksınız hem samimi hem onu sevindirçeksiniz hemde boş vakitlerinizi değerlendirebilceğiniz bi hobiniz olur hemde sevglinizle =)

0|0
    0|0
  • Eğer sendeki bir önyargı değilse dene hem belki keyif bile alırsın. Bir şey kaybetmezsin. Bakarsın sana göre değil kız arkadaşın da anlayışla karşılar heralde vazgeçmeni. Denemiş olman bile ona ne kadar değer verdiğini gösterir.

0|0
    0|0
  • Dans etmeyi sevmiyorsan kabul etme tabii ki.

Yine de eşli danslar konusunda minicik bir hevesin dahi varsa bu kurs teklifini olumlu değerlendirmelisin.

Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp :)

0|0
    0|0
  • hangi dans olduğuna bağlı. öyle danslar varki dans salonuna girdiğin anda içini kıpır kıpır eder çok bi tutukluğun kalmaz. bence bi gidin deneyin derim ben. denemekle bişey kaybetmezsin en azından.

0|0
    0|0
  • bundan zevk almadığını yapmak istemediğini beraber başka şeyler yapabileceğinizi söyle anlamazsa terk et

0|0
    0|0
  • gidin bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir seycik olmaz korkma. Eğlenmiş olursunuz. Odun olmanın sakıncası yok, herkes dans edecek diye bir şey yok. Herkes de araba kullanamaz mesela. Sorun değil. Gönlünü almak için birkaç derse git. Zaten sonra o da sıkılacağı için sorun olmaz.

Diğer yanda orada öğrendiğin 3-5 hareket ileride sosyal ortamlarında ise yarar...

Git git sen kursa, dert etme:)

0|0
    0|0
  • o gel dansci ol diye gidelim demiyor sana kursa :) maksat beraber zaman gecirip eglenmeniz ayrica tek kalmamasi orada

0|0
    0|0
  • Odunsan aslında tam sana göre çünkü kadınları en çok yönetebildiğin yer o sahne.

0|0
    0|0
  • kesinlikle gitmelisin çok faydasını göreceksin

0|0
    0|0
  • Cevabı sen kendin vermişsin, bizden ne bekliyorsun anlamadım.

1|0
    0|0
  • Ne güzel gidin beraber

0|0
    0|0
Yükleniyor...